Prodáno: byt 1+kk, 32 m² - Šimůnkova, Praha 8 - Kobylisy, Ev.č.: 15429

Cenaprodáno
KategorieByty 1+kk
LokalitaŠimůnkova 1604/9, Praha - Kobylisy
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná32 m²
Počet podlaží8
Podlaží umístění3. NP
Stav objektuDobrý
BudovaPanelová
En. náročnost b.D - Méně úsporná
Ukazatel ENB101 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
zobraz vybavení

Popis

Připravil jsem pro Vás do své nabídky byt v Kobylisích. Bytový dům ve kterém se byt nachází, stojí v těsném sousedství lesoparku Ďáblický háj. V okolí domu je veškerá občanská vybavenost. Díky těmto parametrům se jedná o skvělou koupi ať už k pronájmu nebo k bydlení.
Celková dispozice tohoto bytu je 1+kk. Byt byl příčkou rozdělen na současnou dispozici 2+kk. Je zde zděné jádro, kde je toaleta a koupelna samostatně. V bytě jsou plastová okna a bezpečnostní dveře. Dům má zateplenou fasádu, plastová okna, moderní výtah, plastové stoupačky, vstup na čip.

V případě většího počtu zájemců, rozhodne vyšší nabídka.

Soubory ke stažení

Prodej bytu 1+KK, ŠIMŮNKOVA ULICE, KOBYLISY PRAHA 8, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, reProdej bytu 1+KK, ŠIMŮNKOVA ULICE, KOBYLISY PRAHA 8, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, repůdorys ŠimůnkovaProdej bytu 1+KK, ŠIMŮNKOVA ULICE, KOBYLISY PRAHA 8, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, reProdej bytu 1+KK, ŠIMŮNKOVA ULICE, KOBYLISY PRAHA 8, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, reProdej bytu 1+KK, ŠIMŮNKOVA ULICE, KOBYLISY PRAHA 8, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, reProdej bytu 1+KK, ŠIMŮNKOVA ULICE, KOBYLISY PRAHA 8, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, reProdej bytu 1+KK, ŠIMŮNKOVA ULICE, KOBYLISY PRAHA 8, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, reProdej bytu 1+KK, ŠIMŮNKOVA ULICE, KOBYLISY PRAHA 8, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, reProdej bytu 1+KK, ŠIMŮNKOVA ULICE, KOBYLISY PRAHA 8, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, re

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz