Prodáno: byt 1+kk, 38 m² - Havránkova, Praha 8 - Kobylisy, Ev.č.: 15422

Cenaprodáno
KategorieByty 1+kk
LokalitaHavránkova, Praha - Kobylisy
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná38 m²
Počet podlaží6
Podlaží umístění4. NP
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaPanelová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
zobraz vybavení

Popis

Připravil jsem pro Vás do své nabídky byt v Kobylisích. Bytový dům ve kterém se byt nachází, stojí v přímém sousedství lesoparku Ďáblický háj. V okolí domu je veškerá občanská vybavenost. Díky těmto parametrům se jedná o skvělou koupi ať už k pronájmu nebo k bydlení.
Celková dispozice tohoto bytu je 1+kk. Byt je určen k rekonstrukci. Dispozici tvoří hlavní obývací pokoj, který lze přepažit a vytvořit dvě menší místnosti, kuchyňský kout a koupelna s toaletou. V bytě je původní zděné jádro. Dům má zateplenou fasádu, plastová okna, moderní výtah, plastové stoupačky, vstup na čip.
K bytu patří dvě komory na chodbě o celkové výměře 2,2 m2, které jsou započítány do bytové plochy.

Soubory ke stažení

Prodej bytu 1+KK, HAVRÁNKOVA ULICE, KOBYLISY PRAHA 8, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, reProdej bytu 1+KK, HAVRÁNKOVA ULICE, KOBYLISY PRAHA 8, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, repůdorys HavránkovaProdej bytu 1+KK, HAVRÁNKOVA ULICE, KOBYLISY PRAHA 8, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, reProdej bytu 1+KK, HAVRÁNKOVA ULICE, KOBYLISY PRAHA 8, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, reProdej bytu 1+KK, HAVRÁNKOVA ULICE, KOBYLISY PRAHA 8, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, reProdej bytu 1+KK, HAVRÁNKOVA ULICE, KOBYLISY PRAHA 8, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, reProdej bytu 1+KK, HAVRÁNKOVA ULICE, KOBYLISY PRAHA 8, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, reProdej bytu 1+KK, HAVRÁNKOVA ULICE, KOBYLISY PRAHA 8, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, reProdej bytu 1+KK, HAVRÁNKOVA ULICE, KOBYLISY PRAHA 8, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, reProdej bytu 1+KK, HAVRÁNKOVA ULICE, KOBYLISY PRAHA 8, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, reProdej bytu 1+KK, HAVRÁNKOVA ULICE, KOBYLISY PRAHA 8, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, re

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz