Prodej, byt 2+1/lodžie 50m², Palackého, Český Brod, Ev.č.: 15331

Cena4 120 000 Kč
KategorieByty 2+1
LokalitaPalackého, Český Brod
OkresKolín
VlastnictvíDružstevní
Převod do OVne
Plocha užitná50 m²
Počet podlaží4
Podlaží umístění3
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Rok výstavby1967
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB75 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
zobraz vybavení

Popis

Omluvte sníženou kvalitu fotografií. Aktuální fotografie zajistím během krátké doby po uvolnění bytu současným nájemcem.
---------------------------------------------------
Prodej bytu o celkové dispozici 2+1 s lodžií. Byt se nachází ve třetím nadzemním podlaží cihlového domu v ulici Palackého v Českém Brodě. V bytě je nová kuchyňská linka, plovoucí podlahy nové rozvody elektřiny a vody, zděné jádro - nová koupelna a samostatné WC. Byt má zasklenou lodžii s výhledem do klidné ulice a do zeleně. Dům, ve kterém se byt nachází je již zateplen a jsou zde plastová okna.

Český Brod disponuje kompletní občanskou vybaveností a výbornou dostupností do Prahy - vlakem trvá cesta na Masarykovo nádraží do Prahy 36 min.

Jedná se o byt v družstevním vlastnictví, kde je již splacená anuita. Převod do osobního vlastnictví v této chvíli není možný.

Rozměry - podlahová plocha bytu bez lodžie činí 46,89m2, lodžie 3,63m2, sklep (není započítán v celkové výměře) - 3,75m2

Soubory ke stažení

Prodej bytu 2+1, Palackého, Český Brod, Praha-Východ realitní makléř v Praze realitní kancelProdej bytu 2+1, Palackého, Český Brod, Praha-Východ realitní makléř v Praze realitní kancelProdej bytu 2+1, Palackého, Český Brod, Praha-Východ realitní makléř v Praze realitní kancelProdej bytu 2+1, Palackého, Český Brod, Praha-Východ realitní makléř v Praze realitní kancelProdej bytu 2+1, Palackého, Český Brod, Praha-Východ realitní makléř v Praze realitní kancelProdej bytu 2+1, Palackého, Český Brod, Praha-Východ realitní makléř v Praze realitní kancelProdej bytu 2+1, Palackého, Český Brod, Praha-Východ realitní makléř v Praze realitní kancelProdej bytu 2+1, Palackého, Český Brod, Praha-Východ realitní makléř v Praze realitní kancelProdej bytu 2+1, Palackého, Český Brod, Praha-Východ realitní makléř v Praze realitní kancelProdej bytu 2+1, Palackého, Český Brod, Praha-Východ realitní makléř v Praze realitní kancelProdej bytu 2+1, Palackého, Český Brod, Praha-Východ realitní makléř v Praze realitní kancelProdej bytu 2+1, Palackého, Český Brod, Praha-Východ realitní makléř v Praze realitní kancel

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz