Prodáno: byt 2+1, 52 m² Františka Diviše, Praha - Uhříněves, Ev.č.: 15438

Cenaprodáno
KategorieByty 2+1
LokalitaFrantiška Diviše 740/60, Praha - Uhříněves
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíDružstevní
Převod do OV
Plocha užitná52 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění3. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Rok výstavby1960
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB87 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
zobraz vybavení

Popis

Prodej slunného bytu v Uhříněvsi. Nachází se ve třetím podlaží zrekonstruovaného cihlového domu v ulici Františka Diviše.
Byt prošel v roce 2012 kompletní rekonstrukcí. Jsou zde nové štuky, plovoucí podlahy, nová kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči, koupelna s mramorovými obklady a dlažbou. V koupelně a v předsíni je navíc podlahové vytápění. Byly zde vyměněny rozvody vody, elektřiny i topení. Prodávající si byt rekonstruovali pro sebe nikoliv pro obchodní účely. Díky tomu jsou zde velmi kvalitní materiály. Například kuchyňská linka je vybavena deskou z jurského mramoru.
Byt se prodává včetně vybavení. Příjemným bonusem jsou dva komíny, z nichž jeden je již vyvložkovaný a plně funkční.

O teplo se zde stará elektrokotel Therm EL9 a vodu ohřívá plochý boiler Ariston Velis 80.

Dům prošel v roce 2011 kompletní rekonstrukcí - je zde nová střecha, zrekonstruované chodby (stěny, elektroinstalace, domovní telefon a zvonky), zateplený plášt a podlaha půdy, plastová okna, izolace suterénu a sádrokartonové podhledy v suterénu.

K bytu patří dvě sklepní koje. Dále je možné využívat společné prostory. K dispozici jsou dvě kočárkárny a prostor pro sušení prádla pro každý vchod zvlášť.

Anuita = 0,- Kč
Na mých webových stránkách si můžete byt prohlédnout ve virtuální prohlídce. U inzerátu najdete ke stažení půdorys.

Soubory ke stažení

Prodej bytu Františka Diviše, Uhřiněves, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_3Prodej bytu Františka Diviše, Uhřiněves, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_9Prodej bytu Františka Diviše, Uhřiněves, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_1Prodej bytu Františka Diviše, Uhřiněves, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_4Prodej bytu Františka Diviše, Uhřiněves, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_2Prodej bytu Františka Diviše, Uhřiněves, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_5Prodej bytu Františka Diviše, Uhřiněves, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_6Prodej bytu Františka Diviše, Uhřiněves, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_7Prodej bytu Františka Diviše, Uhřiněves, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_8Prodej bytu Františka Diviše, Uhřiněves, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_10Prodej bytu Františka Diviše, Uhřiněves, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_14Prodej bytu Františka Diviše, Uhřiněves, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_25Prodej bytu Františka Diviše, Uhřiněves, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_16Prodej bytu Františka Diviše, Uhřiněves, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_22Prodej bytu Františka Diviše, Uhřiněves, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_18

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz