Rezervováno: byt 2+kk s balkonem, Harrachov, Ev.č.: 15413

Cenarezervováno
KategorieByty 2+kk
LokalitaNový Svět 703, Harrachov
OkresJablonec nad Nisou
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná52 m²
Počet podlaží4
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB92 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb
zobraz vybavení

Popis

Prodej luxusního, útulného a plně vybaveného bytu v novostavbě v obci Harrachov. Byt můžete využívat jako svou základnu při letních či zimních radovánkách, nebo ho pronajímat a nebo využívat a k tomu pronajímat. :-) Bytový dům byl dokončen v roce 2022. Jedná se o developerské projekt TRIO Harrachov, kde jsou celkem tři menší bytové domy s celkem 44 byty. Novostavby se nachází v uzavřeném areálu. K bytu zde náleží parkovací stání.
Byt je kompletně vybaven kuchyňskou linkou a nábytkem. Jeho celková výměra je 52 m2 s balkonem, ze kterého je příjemný výhled do zeleně a na sousední novostavbu.
Projekt se nachází v těsné blízkosti bobové dráhy, sjezdovek, vynikajících restaurací a zároveň velmi blízko hlavní třídě, která vede skrze centrum Harrachova. Zároveň je poloha komplexu mimo hlavní tah a díky tomu je zde příjemný klid.

Virtuální prohlídku této nemovitosti najdete na mých webových stránkách přímo u inzerátu, nebo v záložce virtuální prohlídky.

V případě zájmu o prohlídku, jsem Vám k dispozici.

Soubory ke stažení

Prodej apartmánu Harachov Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ kanncelář_20Prodej apartmánu Harachov Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ kanncelář_8půdorys pro web HarrachovProdej apartmánu Harachov Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ kanncelář_7Prodej apartmánu Harachov Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ kanncelář_6Prodej apartmánu Harachov Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ kanncelář_9Prodej apartmánu Harachov Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ kanncelář_10Prodej apartmánu Harachov Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ kanncelář_11Prodej apartmánu Harachov Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ kanncelář_12Prodej apartmánu Harachov Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ kanncelář_3Prodej apartmánu Harachov Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ kanncelář_1Prodej apartmánu Harachov Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ kanncelář_2Prodej apartmánu Harachov Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ kanncelář_5Prodej apartmánu Harachov Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ kanncelář_4Prodej apartmánu Harachov Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ kanncelář_13Prodej apartmánu Harachov Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ kanncelář_14Prodej apartmánu Harachov Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ kanncelář_15Prodej apartmánu Harachov Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ kanncelář_16Prodej apartmánu Harachov Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ kanncelář_17Prodej apartmánu Harachov Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ kanncelář_18Prodej apartmánu Harachov Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ kanncelář_19Prodej apartmánu Harachov Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ kanncelář_21Prodej apartmánu Harachov Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ kanncelář_22Prodej apartmánu Harachov Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ kanncelář_23Prodej apartmánu Harachov Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ kanncelář_24Prodej apartmánu Harachov Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ kanncelář_25Prodej apartmánu Harachov Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ kanncelář_26Prodej apartmánu Harachov Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ kanncelář_28Prodej apartmánu Harachov Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ kanncelář_29

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz