Prodáno: byt 2+kk/L, Bryksova, Černý Most, Praha, Ev.č.: 15448

Cenaprodáno
KategorieByty 2+kk
LokalitaBryksova, Praha - Černý Most
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná45 m²
Počet podlaží9
Podlaží umístění5. NP
Stav objektuDobrý
BudovaPanelová
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB120 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb
zobraz vybavení

Popis

Prodej bytu o celkové dispozici 2+kk s lodžií v ulici Bryksova na Černém Mostě v Praze. Byt se nachází v 4. patře panelového domu. Dům prošel v uplynulých letech rozsáhlou rekonstrukcí. Byl zateplen plášť, rozšířené, zrekonstruované a zasklené lodžie, zrekonstruovaný vstupní vestibul, nové schránky a dva moderní výtahy.

Byt se nachází na patře s dalšími dvěma byty, na chodbě, pod jedním uzamčením. V bytě je elektřina v mědi, plovoucí podlahy, zánovní kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči, sádrokartonové podhledy, vestavěné skříně, zděné jádro a plastová okna. Lodžie která byla rozšířena a je aktuálně spíše čtvercového tvaru. Je zde příjemné posezení s výhledem do vnitrobloku.

Celková velikost bytu dle prohlášení vlastníka vychází na 45 m2, po mém přeměření vychází velikost bytu na cca 47m2. Rozdíl činí zvětšená lodžie. K bytu dále patří sklep o velikosti 2,99m2.

Na mých webových stránkách si můžete byt prohlédnou ve virtuální prohlídce a také stáhnout půdorys.

V případě zájmu o prohlídku jsem Vám k dispozici. Těším se na Vás

Soubory ke stažení

Prodej bytu v osobním vlastnictví Bryksova, Černý Most, Praha realitní makléř v Praze, realitProdej bytu v osobním vlastnictví Bryksova, Černý Most, Praha realitní makléř v Praze, realitProdej bytu v osobním vlastnictví Bryksova, Černý Most, Praha realitní makléř v Praze, realitProdej bytu v osobním vlastnictví Bryksova, Černý Most, Praha realitní makléř v Praze, realitProdej bytu v osobním vlastnictví Bryksova, Černý Most, Praha realitní makléř v Praze, realitProdej bytu v osobním vlastnictví Bryksova, Černý Most, Praha realitní makléř v Praze, realitProdej bytu v osobním vlastnictví Bryksova, Černý Most, Praha realitní makléř v Praze, realitProdej bytu v osobním vlastnictví Bryksova, Černý Most, Praha realitní makléř v Praze, realitProdej bytu v osobním vlastnictví Bryksova, Černý Most, Praha realitní makléř v Praze, realitProdej bytu v osobním vlastnictví Bryksova, Černý Most, Praha realitní makléř v Praze, realitProdej bytu v osobním vlastnictví Bryksova, Černý Most, Praha realitní makléř v Praze, realitProdej bytu v osobním vlastnictví Bryksova, Černý Most, Praha realitní makléř v Praze, realitProdej bytu v osobním vlastnictví Bryksova, Černý Most, Praha realitní makléř v Praze, realit

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz