Prodáno: byt 43m² + 10m² balkon, K Beranovu, Dolní Chabry, Praha 8, Ev.č.: 15465

Cenaprodáno
KategorieByty 2+kk
LokalitaK Beranovu 1173/3, Praha - Dolní Chabry
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná53 m²
Počet podlaží4
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
ZástavbaObytná
Rok výstavby2014
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB81.6 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
zobraz vybavení

Popis

Prodej slunného bytu s balkonem, v novostavbě projektu Nové Chabry z roku 2014. Nové Chabry je rozsáhlý a velice povedený developerský projekt, který myslel na pohodlí a vysokou životní úroveň svých obyvatel. V okolí je škola, školka, sportoviště i cyklostezka. Pokud se sem nastěhujete nebudete se z této lokality chtít stěhovat (potvrzeno zkušeností).

Byt se nachází v 1. patře domu. Jedná se o rohový byt, o podlahové ploše 43 m², který můžete stěnou rozdělit na dva menší pokoje. I tak bude mít každý pokoj okno. Okno je též v kuchyni. Příjemným bonusem je velký rohový balkon o rozloze 10m². Byt je velmi světlý a slunný. Virtuální prohlídku najdete na mém webu u prezentace této nabídky.

V případě zájmu o prohlídku volejte.

Prodej bytu K Beranovu, Nové Chabry, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_2+kk_1Prodej bytu K Beranovu, Nové Chabry, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_2+kk_3Prodej bytu K Beranovu, Nové Chabry, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_2+kk_4Prodej bytu K Beranovu, Nové Chabry, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_2+kk_5Prodej bytu K Beranovu, Nové Chabry, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_2+kk_6Prodej bytu K Beranovu, Nové Chabry, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_2+kk_7Prodej bytu K Beranovu, Nové Chabry, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_2+kk_8Prodej bytu K Beranovu, Nové Chabry, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_2+kk_9Prodej bytu K Beranovu, Nové Chabry, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_2+kk_10Prodej bytu K Beranovu, Nové Chabry, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_2+kk_11Prodej bytu K Beranovu, Nové Chabry, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_2+kk_12Prodej bytu K Beranovu, Nové Chabry, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_2+kk_13Prodej bytu K Beranovu, Nové Chabry, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_2+kk_14Prodej bytu K Beranovu, Nové Chabry, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_2+kk_15Prodej bytu K Beranovu, Nové Chabry, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_2+kk_16Prodej bytu K Beranovu, Nové Chabry, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_2+kk_17Prodej bytu K Beranovu, Nové Chabry, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_2+kk_18

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz