Prodáno: byt 2+kk, 55 m², garážové stání - Praha - Hlubočepy, Ev.č.: 15395

Cenaprodáno
KategorieByty 2+kk
LokalitaHugo Haase, Praha - Hlubočepy
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíDružstevní
Převod do OV
Plocha užitná55 m²
Počet podlaží7
Podlaží umístění4. NP
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
Rok výstavby2020
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB90 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb
zobraz vybavení

Popis

Pro pořízení tohoto bytu stačí disponovat částkou 3.540.000,- Kč. Zbylou část ve výši 3.200.000,- Kč lze hradit formou měsíčních splátek, nebo splatit najednou.

Prodej družstevního bytu o dispozici 2+kk s balkónem. Tento dokončený družstevní byt se nachází v 5. nadzemním podlaží novostavby z roku 2020. Projekt nese název Kaskády Barandov. Budovy se nachází v bezprostřední blízkosti Prokopského údolí. Celý projekt byl developerem velice vkusně navržen tak, aby poskytl nejvyšší míru pohodlí. V okolí je příroda, veškerá občanská vybavenost a doprava MHD.
V bytě jsou kvalitní venkovní automatické hliníkové žaluzie v hodnotě 100tis, kuchyňská linka, prostorná koupelna se sprchovým koutem, komora s vestavnou skříní. Celková výměra bytu je 49,9m2 + balkon 5,3m2.

K bytu náleží garážové stání v domě, které je již zahrnuto v ceně.

Jedná se o družstevní byt s nesplacenou anuitou (3.200.000,-Kč), která se splácí formou nájmu. Aktuálně je zde výhodná úroková sazba ve výši 2,99%. Není zde nutné prokazovat bonitu.

K nastěhování ihned.

Celková cena bytu vč. garáže: 6.740.000,- Kč
Odstupné za byt: 3.540.000,- Kč
Zbylá anuita do OV: 3.200.000,- Kč

Prodej bytu 2+kk HUGO HASSE, BARANDOV, HLUBOČEPY, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej bytu 2+kk HUGO HASSE, BARANDOV, HLUBOČEPY, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej bytu 2+kk HUGO HASSE, BARANDOV, HLUBOČEPY, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej bytu 2+kk HUGO HASSE, BARANDOV, HLUBOČEPY, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej bytu 2+kk HUGO HASSE, BARANDOV, HLUBOČEPY, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej bytu 2+kk HUGO HASSE, BARANDOV, HLUBOČEPY, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej bytu 2+kk HUGO HASSE, BARANDOV, HLUBOČEPY, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej bytu 2+kk HUGO HASSE, BARANDOV, HLUBOČEPY, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej bytu 2+kk HUGO HASSE, BARANDOV, HLUBOČEPY, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej bytu 2+kk HUGO HASSE, BARANDOV, HLUBOČEPY, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej bytu 2+kk HUGO HASSE, BARANDOV, HLUBOČEPY, Praha realitní makléř v Praze, realitní kance

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz