Prodáno: byt 3+1/L, 68 m², Kukučínova, Praha - Krč, Ev.č.: 15435

Cenaprodáno
KategorieByty 3+1
LokalitaKukučínova 1147/2, Praha - Krč
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná69 m²
Počet podlaží15
Podlaží umístění4. NP
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaPanelová
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
zobraz vybavení

Popis

Prodej bytu o celkové dispozici 3+1 s lodžií o celkové velikosti 68 m2. Byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží v panelovém domě v ulici Kukučínova, v těsné blízkosti Thomayerovi nemocnice. Je orientovaný na západ. Aktuálně se jedná o bytovou jednotku ke kompletní rekonstrukci. Výhodu zde spatřuji v tom, že si celý byt můžete upravit dle vlastního vkusu. Jsou zde původní dřevěné příčky i umakartové jádro. O to bude rekonstrukce snažší. K bytu patří sklepní koje o velikosti 1,2m2.

Dům stojí nedaleko budoucí zastávky metra trasy "D". V okolí je kompletní občanská vybavenost.

Na mých webových stránkách si můžete byt prohlédnout ve virtuální prohlídce. U inzerátu najdete ke stažení půdorys a prohlášení vlastníka z KN.

Soubory ke stažení

Prodej bytu 3+1 s lodžií, Krč, Kukučínova, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitníProdej bytu 3+1 s lodžií, Krč, Kukučínova, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitníPŮDORYS BYTU - KUKUČÍNOVA - WWW.pdfProdej bytu 3+1 s lodžií, Krč, Kukučínova, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitníProdej bytu 3+1 s lodžií, Krč, Kukučínova, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitníProdej bytu 3+1 s lodžií, Krč, Kukučínova, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitníProdej bytu 3+1 s lodžií, Krč, Kukučínova, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitníProdej bytu 3+1 s lodžií, Krč, Kukučínova, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitníProdej bytu 3+1 s lodžií, Krč, Kukučínova, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitníProdej bytu 3+1 s lodžií, Krč, Kukučínova, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitníProdej bytu 3+1 s lodžií, Krč, Kukučínova, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitníProdej bytu 3+1 s lodžií, Krč, Kukučínova, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitníProdej bytu 3+1 s lodžií, Krč, Kukučínova, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitníProdej bytu 3+1 s lodžií, Krč, Kukučínova, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitníProdej bytu 3+1 s lodžií, Krč, Kukučínova, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitníProdej bytu 3+1 s lodžií, Krč, Kukučínova, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitníProdej bytu 3+1 s lodžií, Krč, Kukučínova, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitníProdej bytu 3+1 s lodžií, Krč, Kukučínova, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitníProdej bytu 3+1 s lodžií, Krč, Kukučínova, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitníProdej bytu 3+1 s lodžií, Krč, Kukučínova, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitníProdej bytu 3+1 s lodžií, Krč, Kukučínova, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitní

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz