Rezervováno: byt 3+1 s lodžií, Na Okruhu, Praha - Písnice, Ev.č.: 15468

Cenarezervováno
KategorieByty 3+1
LokalitaNa okruhu 389/13, Praha - Písnice
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná79 m²
Počet podlaží9
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuDobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace1986
En. náročnost b.D - Méně úsporná
Ukazatel ENB102 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb
zobraz vybavení

Popis

Prodej vybaveného bytu 3+1, o výměře 79 m2, s prostornou lodžií s výhledem do zeleně. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí panelového domu. Má zděné jádro, zánovní kuchyňskou linku s vestavnými spotřebiči, vestavěné skříně, plastová okna a zasklenou lodžii. V obývacím pokoji jsou sádrokartonové podhledy. Na podlahách je kvalitní vinylová podlaha a dlažba. Dále zde najdete komoru v předsíni a další ve společně uzamykatelné chodbě. Dům je zateplen.
Byt je prodáván včetně vybavení.
Veškerá občanská vybavenost v blízkém okolí – školka, škola, sportovní hala, tržnice SAPA. Dům sousedí s parkem Modřanská rokle. V docházkové vzdálenosti, 5 minut, najdete autobus, v budoucnu zde bude vybudované metro linky D.

Možnost přenechání pronájmu parkovacího stání před domem.

Virtuální prohlídku této nemovitosti najdete pouze na mých webových stránkách, neváhejte je navštívit.

Soubory ke stažení

Prodej bytu 3+1 s lodžií,Na Okruhu,Praha-Písnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze(22)Prodej bytu 3+1 s lodžií,Na Okruhu,Praha-Písnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze(21)Prodej bytu 3+1 s lodžií,Na Okruhu,Praha-Písnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze(18)Prodej bytu 3+1 s lodžií,Na Okruhu,Praha-Písnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze(20)Prodej bytu 3+1 s lodžií,Na Okruhu,Praha-Písnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze(14)Prodej bytu 3+1 s lodžií,Na Okruhu,Praha-Písnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze(17)Prodej bytu 3+1 s lodžií,Na Okruhu,Praha-Písnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze(15)Prodej bytu 3+1 s lodžií,Na Okruhu,Praha-Písnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze(13)Prodej bytu 3+1 s lodžií,Na Okruhu,Praha-Písnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze(24)Prodej bytu 3+1 s lodžií,Na Okruhu,Praha-Písnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze(23)Prodej bytu 3+1 s lodžií,Na Okruhu,Praha-Písnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze(3)Prodej bytu 3+1 s lodžií,Na Okruhu,Praha-Písnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze-půdorys

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz