Prodej, byt 3+kk/L, Klírova, Praha Chodov, Ev.č.: 15348

Cena6 950 000 Kč
KategorieByty 3+kk
LokalitaKlírova, Praha - Chodov
OkresHlavní město Praha
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná70 m²
Počet podlaží11
Podlaží umístění8
Stav objektuDobrý
BudovaPanelová
Rok výstavby1985
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB80 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
zobraz vybavení

Popis

Prodej bytu o celkové dispozici 3+kk s lodžií a celkové výměře 65,5 m2 + lodžie 4,3 m2. Byt se nachází v sedmém patře panelového domu z celkových jedenácti. Dům z roku 1985 prošel v uplynulých letech rozsáhlou rekonstrukcí. Byl zateplen plášť domu a vybudovány větší lodžie. Dům má plastová okna, stoupačky a moderní nákladní výtah. Byt je v původním stavu. Je zde umakartové jádro i původní rozvody elektřiny. Fotografie interiéru připravujeme.

K bytu náleží komora o výměře 2,5m2 v 5.NP (není započítáno v celkových metrech bytu)

Dům má bezbariérový přístup.

Dům se nachází na strategicky velice výhodném místě. Vedle domu je poliklinika, OC Chodov, metro Chodov, Kunratický lesopark, školy, školky, Lidl.

Soubory ke stažení

Prodej bytu Klírova realitní makléř v Praze, realitní kancelář-půdorys7Prodej bytu Klírova realitní makléř v Praze, realitní kancelář-půdorys2Prodej bytu Klírova realitní makléř v Praze, realitní kancelář-půdorys6Prodej bytu Klírova realitní makléř v Praze, realitní kancelář-půdorys4Prodej bytu Klírova realitní makléř v Praze, realitní kancelář-půdorys5Prodej bytu Klírova realitní makléř v Praze, realitní kancelář-půdorys8Prodej bytu Klírova realitní makléř v Praze, realitní kancelář-půdorys1

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz