Prodej, byt 3+kk, Pomořanská, Praha Troja, Ev.č.: 15329

Cena4 500 000 Kč
KategorieByty 3+kk
LokalitaPomořanská 485/9, Praha - Troja
OkresHlavní město Praha
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná67 m²
Počet podlaží13
Podlaží umístění12
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaPanelová
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB73 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
zobraz vybavení

Popis

Prodej bytu o celkové dispozici 3+kk v ulici Pomořanská v pražské Troji. Byt má celkovou rozlohu 66,9 m2. Nachází se ve dvanáctém nadzemním podlaží panelového domu ze třinácti. Celkový stav bytu lze specifikovat jako ke kompletní rekonstrukci. V bytě je původní umakartové jádro, původní kuchyňská linka, původní podlahy a elektřina v hliníku (v některých částech je nefunkční). Dům, ve kterém se byt nachází, je zateplený, jsou zde plastová okna, nové dva větší výtahy, vstup na čip. K bytu náleží komora na patře. Dům se nachází v těsné blízkosti OC Krakov, poliklinika Mazurská, zastávky autobusu. Kompletní občanská vybavenost v okolí domu. Nedaleko ZOO Praha a botanická zahrada.

Prodej tohoto bytu, bude probíhat formou soutěže o nejvyšší nabídku prostřednictvím transparentní elektronické aukce.

V případě zájmu o prohlídku vyplňte prosím poptávkový formulář, budu Vás kontaktovat. První termín prohlídek bude probíhat v pondělí 2.12.2021 od 16:00. Čas je nutné předem rezervovat.

Soubory ke stažení

Prodej bytu Pomořanská Troja Krakov Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář7Prodej bytu Pomořanská Troja Krakov Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář půdoryProdej bytu Pomořanská Troja Krakov Praha realitní makléř v Praze realitní kancelář exterierProdej bytu Pomořanská Troja Krakov Praha realitní makléř v Praze realitní kancelář exterierProdej bytu Pomořanská Troja Krakov Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář1Prodej bytu Pomořanská Troja Krakov Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář4Prodej bytu Pomořanská Troja Krakov Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář2Prodej bytu Pomořanská Troja Krakov Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář3Prodej bytu Pomořanská Troja Krakov Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář5Prodej bytu Pomořanská Troja Krakov Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář6Prodej bytu Pomořanská Troja Krakov Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář chodbaProdej bytu Pomořanská Troja Krakov Praha realitní makléř v Praze realitní kancelář exterierProdej bytu Pomořanská Troja Krakov Praha realitní makléř v Praze realitní kancelář exterierProdej bytu Pomořanská Troja Krakov Praha realitní makléř v Praze realitní kancelář exterierProdej bytu Pomořanská Troja Krakov Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář půdoryProdej bytu Pomořanská Troja Krakov Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář půdoryProdej bytu Pomořanská Troja Krakov Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář půdoryProdej bytu Pomořanská Troja Krakov Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář půdoryProdej bytu Pomořanská Troja Krakov Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář půdoryProdej bytu Pomořanská Troja Krakov Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář půdory

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz