Prodáno: byt 3+kk, Žitavského, Praha 5 - Zbraslav, Ev.č.: 15401

Cenaprodáno
KategorieByty 3+kk
LokalitaŽitavského 559, Praha - Zbraslav
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná60 m²
Plocha podlahová53 m²
Počet podlaží4
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
zobraz vybavení

Popis

Nabízím k prodeji byt 3+kk (2+1 s verandou) v klidné a zelené lokalitě Zbraslav, jen pár minut od Prahy. Byt se nachází v přízemí bytového cihlového domu s pouhými sedmi byty, což zaručuje soukromí a klid.

Dispozice bytu zahrnuje dva pokoje, kuchyňský kout a verandu, která může sloužit jako další pokoj či pracovna, nebo zůstat jídelnou. Byt prošel rekonstrukcí v roce 2002 a koupelna s toaletou byla modernizována v roce 2016. Pro větší komfort jsou koupelna a toaleta oddělené. Interiér bytu je vybavený plastovými okny, plovoucími podlahami a dlažbou.

Topení zajišťuje plynový kotel. K bytu náleží také dva sklepy o celkové velikosti 7,9 m2, které poskytnou dostatek úložného prostoru.

Poloha bytu nabízí vynikající dopravní spojení do centra Prahy - např. na Smíchovské náměstí se dostanete za pouhých 16 minut autobusem. Zbraslav je krásné a historické město s bohatou nabídkou kulturních a sportovních aktivit, obchodů, restaurací a kaváren. V okolí se nachází několik parků a zelených ploch, které jsou ideální pro procházky, běhání či cyklistiku.

V případě zájmu Vám mohu poslat odkaz na 3D prohlídku bytu - pokud ano zašlete mi Váš e-mail.

Rozměry místností:
- kuchyně - 8,2m2
- pokoj - 19,4 m2
- pokoj - 7,5 m2
- veranda 8,8 m2
- koupelna 2,2m2
- WC 0,9 m2
- předsíň - 4,5 m2
- spíž - 1 m2
- 2x sklep -celkem 7,9 m2

celkem 60,4 m2

Soubory ke stažení

Prodej bytu 3+kk, Praha 5 Zbraslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář Honza PtáProdej bytu 3+kk, Praha 5 Zbraslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář Honza PtáProdej bytu 3+kk, Praha 5 Zbraslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář Honza PtáProdej bytu 3+kk, Praha 5 Zbraslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář Honza PtáProdej bytu 3+kk, Praha 5 Zbraslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář Honza PtáProdej bytu 3+kk, Praha 5 Zbraslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář Honza PtáProdej bytu 3+kk, Praha 5 Zbraslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář Honza PtáProdej bytu 3+kk, Praha 5 Zbraslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář Honza PtáProdej bytu 3+kk, Praha 5 Zbraslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář Honza PtáProdej bytu 3+kk, Praha 5 Zbraslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář Honza PtáProdej bytu 3+kk, Praha 5 Zbraslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář Honza PtáProdej bytu 3+kk, Praha 5 Zbraslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář Honza PtáProdej bytu 3+kk, Praha 5 Zbraslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář Honza Ptá

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz