Prodej, byt 4+kk 205 m², Brno - Žebětín, Ev.č.: 15460

Cena14 395 000 Kč
KategorieByty 4+kk
LokalitaListnatá 1034/2, Brno - Žebětín
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná205 m²
Počet podlaží5
Podlaží umístění5. NP
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
ZástavbaObytná
Rok výstavby2016
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB54 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
zobraz vybavení

Popis

Prodej velkého bytu o celkové dispozici 4+kk s terasou, který se nachází v 5. nadzemním podlaží novostavby domu z roku 2016. Plocha bytu je 113,5 m2 a z každé obytné místnosti je možný vstup na prostornou terasu o výměře 91,6m2. Díky orientaci na tři světové strany je byt velmi světlý a slunný. Disponuje třemi samostatnými ložnicemi, obývacím pokojem s kuchyňským koutem, komorou, koupelnou s toaletou a samostatnou toaletou.

Na patře se nachází pouze dva byty, je zde klid a soukromí.

Na virtuální prohlídce, kterou najdete na mých webových stránkách najdete 3D prohlídku, kde si můžete byt prohlédnout s pohodlí domova. Také si zde můžete stáhnout půdorys v PDF.

Na terase, která obklopuje celý byt se nachází pergola s elektronicky ovládaným stíněním, přívod vody pro zalévání i zahradní sprcha i zahradní nábytek, který zde zůstane. U oken je přiraprava pro venkovní žaluzie.

Celý tento bytový projekt se nachází na velmi zajímavém místě, v nově vybudovaném sídlišti Kamechy, které sousedí s Přírodním parkem Podkomorské lesy a Brněnskou přehradou. Sjezd na D1 je vzdálen 9km a oblasti je plánováno tramvajové spojení.

K bytu náleží parkovací stání.

Soubory ke stažení

Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_3Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_21Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_24Prodej bytu Listnatá, Brno, Praha, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_2Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_2Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_6Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_5Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_7Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_8Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_1Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_4Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_9Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_10Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_11Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_12Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_13Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_14Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_15Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_16Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_17Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_18Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_19Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_20Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_23Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_29Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_30Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_38Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_39Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_42Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_43Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_45Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_46Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_50Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_51Prodej bytu Listnatá Brno realitní makléř v Praze, realitní kancelář_59

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz