Prodáno: byt 4+kk/L, 75m², Nad olšinami, Vinohrady - Praha, Ev.č.: 15383

Cenaprodáno
KategorieByty 4+kk
LokalitaNad olšinami 2479/23, Praha - Vinohrady
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná75 m²
Počet podlaží7
Podlaží umístění4. NP
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.E - Nehospodárná
Ukazatel ENB141 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
zobraz vybavení

Popis

Tento prodávaný byt je v osobním vlastnictví. V katastru je definován jako 4+kk s lodžií. Nachází se ve čtvrtém nadzemním podlaží. Až ke vstupu vyjedete pěkným, novým, výtahem. Prodávající si byt v roce 2018, ještě ještě sami pro sebe kompletně zrekonstruovali. Je zde nová elektřina, rozvody sítě pro internet, repasované dřevěné parkety, zánovní kuchyňská linka, nová koupelna se zasouvacími dveřmi, bezpečnostní dveře a plastová okna.

K bytu patří sklep o rozloze 1,81m2 (do celkové plochy jsem ho nezapočítal)

Pro lepší představu o dispozici si prohlédněte 3D plánek, který je umístěný mezi fotkami. Tady Vám vypíši rozměry jednotlivých místností tak, jak jsou zapsány v katastru nemovitostí. Také Vám mohu poslat virtuální prohlídku, abyste si byt prohlédli z domova. Zavolejte, nebo napište a za chvilku ji máte v emailu.

A teď už ty rozměry - v bytě jsou 4 pokoje z toho 3 neprůchozí -
pokoj 1 - 18,55m2, pokoj 2 - 13,8m2, pokoj 3 - 12,2m2, pokoj 4 - 9,95m2
dále je v bytě-
kuchyňský kout má 5,5m2, šatna 2,85m2, WC 0,95m2, koupelna 2,1m2, předsíň 4,3m2. Z ložnice vstoupíte na lodžii která má 4,6m2.

Na aktuální měsíční poplatky se můžete podívat na mých webových stránkách. Jsou tam ke stažení pod fotkami bytu.

Přijďte se podívat osobně. Je to vymazlený, voňavý, byt připravený k nastěhování.

Soubory ke stažení

Prodej bytu Nad Olšinami Vinohrady Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář_14Prodej bytu Nad Olšinami Vinohrady Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář_16Prodej bytu Nad Olšinami Vinohrady Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář_půdorysProdej bytu Nad Olšinami Vinohrady Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář_17Prodej bytu Nad Olšinami Vinohrady Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář_10Prodej bytu Nad Olšinami Vinohrady Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář_9Prodej bytu Nad Olšinami Vinohrady Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář_11Prodej bytu Nad Olšinami Vinohrady Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář_3Prodej bytu Nad Olšinami Vinohrady Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář_12Prodej bytu Nad Olšinami Vinohrady Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář_4Prodej bytu Nad Olšinami Vinohrady Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář_5Prodej bytu Nad Olšinami Vinohrady Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář_6Prodej bytu Nad Olšinami Vinohrady Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář_15Prodej bytu Nad Olšinami Vinohrady Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář_7Prodej bytu Nad Olšinami Vinohrady Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář_8Prodej bytu Nad Olšinami Vinohrady Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář_1Prodej bytu Nad Olšinami Vinohrady Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář_2Prodej bytu Nad Olšinami Vinohrady Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář_21Prodej bytu Nad Olšinami Vinohrady Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář_18Prodej bytu Nad Olšinami Vinohrady Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář_19Prodej bytu Nad Olšinami Vinohrady Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář_20Prodej bytu Nad Olšinami Vinohrady Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář_22Prodej bytu Nad Olšinami Vinohrady Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář_24

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz