Prodáno: roubenka v obci Příkrý, pozemek 2154m2, Ev.č.: 15464

Cenaprodáno
KategorieChalupa
LokalitaPříkrý 43
OkresSemily
Velikost4 pokoje
Plocha užitná133 m²
Plocha pozemku2.154 m²
Počet podlaží2
Stav objektuDobrý
BudovaDřevěná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuPolosamota
ZástavbaRekreační
Rok kolaudace1890
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
zobraz vybavení

Popis

Milujete přírodu a kopce? Toužíte po klidném bydlení s nádechem historie, kde máte soukromí a zároveň sousedy na dohled? Pak pro vás mám jedinečnou nabídku – starší dřevěnou roubenku o dispozici 4+kk z roku 1890 stojící na pozemku o velikosti 2154m2, který lemuje příjemně šumící potok.

Vstupní chodba vás zavede do všech hlavních prostor domu. V obývacím pokoji s kuchyňským koutem najdete kamna, která slouží k topení i vaření. Představte si vůni čerstvě upečených buchet, která se line celým domem díky jedinečnému aroma dřeva. Koupelna je spojená s komorou. Chodba končí schodištěm do patra a dveřmi na balkón, odkud je výhled do krajiny. Dům má aktuálně suché WC.

V prvním patře se nachází prostorná půda. Najdete zde dva pokoje – jeden větší s mezipatrem a druhý menší, ideální pro ložnice či pracovnu. V celé roubence se nachází různé typy podlah – dlažba a koberec, které spolu s původními, kastlíkovými, dřevěnými okny dodávají domu historický šarm.

V zadní části domu se nachází sklep, ideální pro skladování potravin a nápojů, prostorná dílna a dřevník.

Venkovní pergola, pár kroků od domu, je perfektním místem pro letní posezení, grilování či uzení klobás. Velká zahrada je ideální pro pěstování rostlin nebo relaxaci na čerstvém vzduchu.

V obci Příkrý, vzdálené pouhých 1,5 km, najdete smíšené zboží a restauraci. Ve vzdálenosti do 5 km jsou k dispozici školka, škola a další občanská vybavenost.

Tato kouzelná roubenka nabízí jedinečnou kombinaci historie, přírody a pohodlí. Neváhejte a přijďte se podívat na svůj nový domov.

Virtuální prohlídku nemovitosti najdete na mém webu.

Soubory ke stažení

Prodej roubenky,Příkrý Honza Ptáček realitní makléř v Praze (8)Prodej roubenky,Příkrý Honza Ptáček realitní makléř v Praze (5)Prodej roubenky,Příkrý Honza Ptáček realitní makléř v Praze (6)Prodej roubenky,Příkrý Honza Ptáček realitní makléř v Praze (7)Prodej roubenky,Příkrý Honza Ptáček realitní makléř v Praze (10)Prodej roubenky,Příkrý Honza Ptáček realitní makléř v Praze (8)Prodej roubenky,Příkrý Honza Ptáček realitní makléř v Praze (9)Prodej roubenky,Příkrý Honza Ptáček realitní makléř v Praze (11)Prodej roubenky,Příkrý Honza Ptáček realitní makléř v Praze (12)Prodej roubenky,Příkrý Honza Ptáček realitní makléř v Praze (13)Prodej roubenky,Příkrý Honza Ptáček realitní makléř v Praze (1)Prodej roubenky,Příkrý Honza Ptáček realitní makléř v Praze (2)Prodej roubenky,Příkrý Honza Ptáček realitní makléř v Praze (3)Prodej roubenky,Příkrý Honza Ptáček realitní makléř v Praze (4)Prodej roubenky,Příkrý Honza Ptáček realitní makléř v Praze (4)Prodej roubenky,Příkrý Honza Ptáček realitní makléř v Praze (3)Prodej roubenky,Příkrý Honza Ptáček realitní makléř v Praze (5)Prodej roubenky,Příkrý Honza Ptáček realitní makléř v Praze (6)Prodej roubenky,Příkrý Honza Ptáček realitní makléř v Praze (7)Prodej roubenky,Příkrý Honza Ptáček realitní makléř v Praze - půdorys(1)

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz