Prodej, chata na samotě, pozemek 5407m2, Lhotka nad Labem, okr. Lovosice, Ev.č.: 15424

Cena3 800 000 Kč
KategorieChata
LokalitaLhotka nad Labem
OkresLitoměřice
Velikost2 pokoje
Plocha užitná50 m²
Plocha pozemku5.407 m²
Plocha zastavěná35 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaDřevěná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuPolosamota
Rok výstavby2021
zobraz vybavení

Popis

Tato chata je unikátní hned v několika směrech. Je celá úplně nová, stojí na krásném místě a má obrovský pozemek.
Uvnitř voní nové dřevo a po její koupi tu nemusíte rekonstruovat, bourat či stavět. Prostě si nastěhujete své věci a spustíte režim "odpočinek".
Dispozice je 2+kk. V přízemí je jídelna, kuchyň, obývací pokoj a koupelna s toaletou a v podkroví útulná ložnice. Stojí na obrovském pozemku o celkové rozloze 5407m2 přímo na úpatí hory Lovoš, na okraji CHKO České středohoří. Z pozemku jsou krásné výhledy a okolo je jen pár menších nemovitostí. Je tu klid, soukromí a v noci nebe plné hvězd.
Byla postavena v roce 2021. Hlavním stavebním materiálem je dřevo. Okna jsou plastová s před okenními roletami. Pokud preferujete bezpečnost, můžete využít přípravu pro bezpečnostní systém Jablotron. Chata je napojena na vlastní studnu o celkové hloubce 90m a odpad zajišťuje vlastní čistírna odpadních vod.

Virtuální prohlídku této nemovitosti najdete na mých webových stránkách přímo u inzerátu, nebo v záložce virtuální prohlídky.

V případě zájmu o prohlídku, jsem Vám k dispozici.

Soubory ke stažení

Prodej chaty Lhotka nad Labem, velký pozemek, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty Lhotka nad Labem, velký pozemek, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty Lhotka nad Labem, velký pozemek, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty Lhotka nad Labem, velký pozemek, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty Lhotka nad Labem, velký pozemek, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty Lhotka nad Labem, velký pozemek, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty Lhotka nad Labem, velký pozemek, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty Lhotka nad Labem, velký pozemek, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty Lhotka nad Labem, velký pozemek, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty Lhotka nad Labem, velký pozemek, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty Lhotka nad Labem, velký pozemek, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty Lhotka nad Labem, velký pozemek, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty Lhotka nad Labem, velký pozemek, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty Lhotka nad Labem, velký pozemek, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty Lhotka nad Labem, velký pozemek, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty Lhotka nad Labem, velký pozemek, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty Lhotka nad Labem, velký pozemek, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty Lhotka nad Labem, velký pozemek, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty Lhotka nad Labem, velký pozemek, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty Lhotka nad Labem, velký pozemek, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz