Prodáno: srubová chata, pozemek 721 m² - Mýto, okr. Rokycany, Ev.č.: 15387

Cenaprodáno
KategorieChata
LokalitaKařízek, Mýto
OkresRokycany
Velikost2 pokoje
Plocha užitná76 m²
Plocha podlahová70 m²
Plocha pozemku721 m²
Plocha zastavěná40 m²
Plocha zahrady681 m²
Stav objektuDobrý
BudovaDřevěná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuPolosamota
ZástavbaRekreační
zobraz vybavení

Popis

Tato chata stojí na okraji osady a těsně sousedí s lesem. Na vlakovou zastávku Kařízek půjdete pěšky přibližně kilometr. Stojí na pozemku o celkové rozloze 721m2. Z toho zastavěná plocha je 40m2. Na pozemek se pohodlně dostanete autem po obecní komunikaci.
Dům jako takový je dřevěný srub s obytným podkroví. V přízemí je malý obývací pokoj a kuchyň. V podkroví je ložnice s možností rozdělení na dva menší prostory.
Vytápí se kamny a má přivedenou elektřinu. Studna zde zatím zbudována nebyla. Suchá toaleta je v rohu pozemku.

Soubory ke stažení

Prodej chaty Mýto, Kařez, Plzeň, Beroun, Rokycany, Praha realitní makléř v Praze, realitní kaProdej chaty Mýto, Kařez, Plzeň, Beroun, Rokycany, Praha realitní makléř v Praze, realitní kaProdej chaty Mýto, Kařez, Plzeň, Beroun, Rokycany, Praha realitní makléř v Praze, realitní kaProdej chaty Mýto, Kařez, Plzeň, Beroun, Rokycany, Praha realitní makléř v Praze, realitní kaProdej chaty Mýto, Kařez, Plzeň, Beroun, Rokycany, Praha realitní makléř v Praze, realitní kaProdej chaty Mýto, Kařez, Plzeň, Beroun, Rokycany, Praha realitní makléř v Praze, realitní kaProdej chaty Mýto, Kařez, Plzeň, Beroun, Rokycany, Praha realitní makléř v Praze, realitní kaProdej chaty Mýto, Kařez, Plzeň, Beroun, Rokycany, Praha realitní makléř v Praze, realitní kaProdej chaty Mýto, Kařez, Plzeň, Beroun, Rokycany, Praha realitní makléř v Praze, realitní kaProdej chaty Mýto, Kařez, Plzeň, Beroun, Rokycany, Praha realitní makléř v Praze, realitní kaProdej chaty Mýto, Kařez, Plzeň, Beroun, Rokycany, Praha realitní makléř v Praze, realitní kaProdej chaty Mýto, Kařez, Plzeň, Beroun, Rokycany, Praha realitní makléř v Praze, realitní kaProdej chaty Mýto, Kařez, Plzeň, Beroun, Rokycany, Praha realitní makléř v Praze, realitní kaProdej chaty Mýto, Kařez, Plzeň, Beroun, Rokycany, Praha realitní makléř v Praze, realitní ka

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz