Prodáno: chata 2+1 s terasou - Řehenice, Ev.č.: 15405

Cenaprodáno
KategorieChata
LokalitaŘehenice
OkresBenešov
Velikost2 pokoje
Plocha užitná41 m²
Plocha pozemku723 m²
Plocha zastavěná67 m²
Plocha zahrady656 m²
Stav objektuDobrý
BudovaDřevěná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
Rok výstavby1964
zobraz vybavení

Popis

Nabízím Vám ke koupi chatu, na okraji obce Řehenice, obklopenou lesy a krásnou přírodou. Tato nemovitosti stojí na horní částí pozemku s terasovitým uspořádáním, kde si můžete vychutnávat slunce a otevřený výhled na okolní krajinu z krásně udržované zahrady. Zahrada je navíc promyšleně založená a nabízí vám pěkná místa pro relaxaci, třeba u malého bazénu, posezení nebo u ohniště. Celková dispozice chaty je 2+1 s terasou a obytnou plochou přibližně 41m2 + podsklepení. Chata je napojena na vlastní studnu, takže si můžete užívat vodu přímo z přírody. Pozemek má nové oplocení. Přijeďte se podívat, rád Vás uvidím.
V případě zájmu o zaslání 3D virtuální prohlídky, volejte.

Virtuální prohlídku této nemovitosti najdete na mých webových stránkách přímo u inzerátu, nebo v záložce virtuální prohlídky.

V případě zájmu o prohlídku, jsem Vám k dispozici.

Soubory ke stažení

Prodej chaty, rekreačního objektu Řehenice, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty, rekreačního objektu Řehenice, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty, rekreačního objektu Řehenice, Honza Ptáček realitní makléř v Praze půdorysProdej chaty, rekreačního objektu Řehenice, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty, rekreačního objektu Řehenice, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty, rekreačního objektu Řehenice, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty, rekreačního objektu Řehenice, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty, rekreačního objektu Řehenice, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty, rekreačního objektu Řehenice, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty, rekreačního objektu Řehenice, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty, rekreačního objektu Řehenice, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty, rekreačního objektu Řehenice, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty, rekreačního objektu Řehenice, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty, rekreačního objektu Řehenice, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty, rekreačního objektu Řehenice, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty, rekreačního objektu Řehenice, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty, rekreačního objektu Řehenice, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty, rekreačního objektu Řehenice, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty, rekreačního objektu Řehenice, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty, rekreačního objektu Řehenice, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej chaty, rekreačního objektu Řehenice, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz