Prodáno: chata s bazénem, Kozly u Tišic, Ev.č.: 15352

Cenaprodáno
KategorieChata
LokalitaPod chatami 95, Tišice - Kozly
OkresMělník
Velikost4 pokoje
Plocha užitná44 m²
Plocha pozemku531 m²
Plocha nebytových prostor27 m²
Stav objektuDobrý
BudovaDřevěná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
Rok výstavby1958
zobraz vybavení

Popis

Prodej chaty na místě přímo určeném k rekreaci, rybaření, koupání i cykloturistice. Chata stojí na vlastním, rovném, oploceném pozemku o celkové velikost 531m2, v těsné blízkosti Kozelské tůně a řeky Labe. Staří chaty je odhadováno na rok 1958. Jedná se o dřevěnou stavbu s plechovou střechou. Celková dispozice chaty je dva plus veranda, kde je kuchyň a jídelna. Veranda je uzavřena plastovými okny, jedná se tak o další místnost. Na pozemku byl vybudován bazén s protiproudem o celkovém objemu 22 m3. Je zde garáž, samostatná koupelna s kuchyňkou, grilovací zázemí, samostatné WC v budce, v rohu pozemku, které je splachovací do jímky. Na pozemek se pohodlně dostanete autem. Městská voda a plynofikace je na hlavní komunikaci 24m od pozemku.

Nemovitost stojí v těsné blízkosti tzv. Kozelské tůně, která je napojena na řeku Labe. Díky tomu je zde velice příjemné prostředí a klima v horkých měsících. Je tu plno ptáků a zvěře. Pro rybáře je po obvodu Kozelské tůně hodně "fleků" k rybaření. Jedná se o revír s označením 411 157 - Labe 16 A - Tůně Kozly.

800m od chaty se můžete napojit na 2.Labskou cyklostezku, která vede kolem Labe a nebo se můžete dát vykoupat do nedaleké pískovny Mlékojedy.

Soubory ke stažení

Prodej CHATA U VODY KOZLY U TIŠIC realitní makléř v Praze, realitní kancelář26Prodej CHATA U VODY KOZLY U TIŠIC realitní makléř v Praze, realitní kancelář22Prodej CHATA U VODY KOZLY U TIŠIC realitní makléř v Praze, realitní kancelář4Prodej CHATA U VODY KOZLY U TIŠIC realitní makléř v Praze, realitní kancelář21Prodej CHATA U VODY KOZLY U TIŠIC realitní makléř v Praze, realitní kancelář11Prodej CHATA U VODY KOZLY U TIŠIC realitní makléř v Praze, realitní kancelář19Prodej CHATA U VODY KOZLY U TIŠIC realitní makléř v Praze, realitní kancelář5Prodej CHATA U VODY KOZLY U TIŠIC realitní makléř v Praze, realitní kancelář1Prodej CHATA U VODY KOZLY U TIŠIC realitní makléř v Praze, realitní kancelář2Prodej CHATA U VODY KOZLY U TIŠIC realitní makléř v Praze, realitní kancelář3Prodej CHATA U VODY KOZLY U TIŠIC realitní makléř v Praze, realitní kancelář8Prodej CHATA U VODY KOZLY U TIŠIC realitní makléř v Praze, realitní kancelář10Prodej CHATA U VODY KOZLY U TIŠIC realitní makléř v Praze, realitní kancelář6Prodej CHATA U VODY KOZLY U TIŠIC realitní makléř v Praze, realitní kancelář9Prodej CHATA U VODY KOZLY U TIŠIC realitní makléř v Praze, realitní kancelář20Prodej CHATA U VODY KOZLY U TIŠIC realitní makléř v Praze, realitní kancelář12Prodej CHATA U VODY KOZLY U TIŠIC realitní makléř v Praze, realitní kancelář17Prodej CHATA U VODY KOZLY U TIŠIC realitní makléř v Praze, realitní kancelář25Prodej CHATA U VODY KOZLY U TIŠIC realitní makléř v Praze, realitní kancelář16Prodej CHATA U VODY KOZLY U TIŠIC realitní makléř v Praze, realitní kancelář18Prodej CHATA U VODY KOZLY U TIŠIC realitní makléř v Praze, realitní kancelář23Prodej CHATA U VODY KOZLY U TIŠIC realitní makléř v Praze, realitní kancelář13Prodej CHATA U VODY KOZLY U TIŠIC realitní makléř v Praze, realitní kancelář14

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz