Prodáno: chata Chrást nad Sázavou, okr. Týnec nad Sázavou,, Ev.č.: 15350

Cenaprodáno
KategorieChata
LokalitaTýnec nad Sázavou - Chrást nad Sázavou
OkresBenešov
Velikost3 pokoje
Plocha užitná47 m²
Plocha podlahová39 m²
Plocha pozemku376 m²
Plocha zastavěná51 m²
Plocha zahrady325 m²
Plocha dílen9 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
zobraz vybavení

Popis

Nabídka chaty v Chrástu nad Sázavou. Nachází se na rovinatém, oploceném, vlastním pozemku o celkové velikosti 376m2, na tichém místě v sousedství lesa. Celková dispozice je 3+kk s koupelnou, toaletou, komorou a sklepem. Chata prošla v uplynulých letech rekonstrukcí. Má novou střechu, obložení, elektřinu i rozvody vody. Je napojena na městský vodovod, který je v této oblasti, pro chaty, v provozu devět měsíců v roce. K chatě je příjezd po štěrkové cestě, která je ve vlastnictví obce. Na pozemku se pak nachází dřevěná pergola, zahradní jezírko s rybičkami a skalka.

Kousek od chaty je vlaková zastávka Chrást nad Sázavou odkud je přímé vlakové spojení na hlavní nádraží v Praze. Autem do Prahy na jižní město je cesta dlouhá 35km.

V obci Týnec nad Sázavou jsou zastoupeny potřebné služby - je zde praktický lékař, lékárna, pošta, obchody i hospůdky. Na své si přijdou i rybáři, protože kousek od chaty je řeka Sázava.

Soubory ke stažení

Prodej chaty TÝNEC NAD SÁZAVOU realitní makléř v Praze, realitní kancelář15Prodej chaty TÝNEC NAD SÁZAVOU realitní makléř v Praze, realitní kancelář-půdorys2Prodej chaty TÝNEC NAD SÁZAVOU realitní makléř v Praze, realitní kancelář1VProdej chaty TÝNEC NAD SÁZAVOU realitní makléř v Praze, realitní kancelář13Prodej chaty TÝNEC NAD SÁZAVOU realitní makléř v Praze, realitní kancelář12Prodej chaty TÝNEC NAD SÁZAVOU realitní makléř v Praze, realitní kancelář14Prodej chaty TÝNEC NAD SÁZAVOU realitní makléř v Praze, realitní kancelář4Prodej chaty TÝNEC NAD SÁZAVOU realitní makléř v Praze, realitní kancelář6Prodej chaty TÝNEC NAD SÁZAVOU realitní makléř v Praze, realitní kancelář3Prodej chaty TÝNEC NAD SÁZAVOU realitní makléř v Praze, realitní kancelář5Prodej chaty TÝNEC NAD SÁZAVOU realitní makléř v Praze, realitní kancelář11Prodej chaty TÝNEC NAD SÁZAVOU realitní makléř v Praze, realitní kancelář2Prodej chaty TÝNEC NAD SÁZAVOU realitní makléř v Praze, realitní kancelář8Prodej chaty TÝNEC NAD SÁZAVOU realitní makléř v Praze, realitní kancelář9Prodej chaty TÝNEC NAD SÁZAVOU realitní makléř v Praze, realitní kancelář10Prodej chaty TÝNEC NAD SÁZAVOU realitní makléř v Praze, realitní kancelář7Prodej chaty TÝNEC NAD SÁZAVOU realitní makléř v Praze, realitní kancelář-půdorys1

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz