Prodej, zděná chata 59 m² s bazénem, Zdiby - Brnky, Ev.č.: 15469

Cena6 950 000 Kč
KategorieChata
LokalitaJabloňová č.ev. 514, Zdiby - Brnky
OkresPraha-východ
Velikost3 pokoje
Plocha užitná59 m²
Plocha pozemku448 m²
Počet podlaží2
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaRekreační
Rok výstavby1980
zobraz vybavení

Popis

Nabízíme k prodeji zděnou chatu ve Zdibech - Brnkách, která je vhodná pro víkendové i celoroční bydlení. Chata má dispozici 3+1 s možností úpravy na 4+1. I s bazénem stojí na vlastním pozemku o rozloze 448 m².

Vnitřní užitná plocha chaty činí 59 m². Přízemí zahrnuje kuchyň, jídelnu a obývací pokoj, vstupní chodbu, samostatnou toaletu, chodbu se schodištěm a komoru. Za kuchyní se nachází koupelna, která byla zrekonstruována před pěti lety včetně nových rozvodů. V podkroví se nacházejí dva pokoje, z nichž jeden je průchozí.

Vytápění je zajištěno kamny na tuhá paliva v obou patrech a teplou vodu ohřívá bojler. Všechna okna v domě jsou plastová a rozvody elektřiny jsou provedeny v hliníku a mědi. Voda je přivedena z vodovodu a chata má také vlastní studnu.

Udržovaná zahrada se stromy, keři a květinami poskytuje příjemné místo pro letní posezení. Můžete si vychutnat chvíle pod pergolou u domu nebo ve stínu u krbu vedle bazénu.

Chata se nachází v klidné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností dostupnou v Zdibech, které jsou vzdálené přibližně 1,5 km, nebo v Praze – Dolních Chabrech. V blízkém okolí se nachází Drahanské údolí, které nabízí mnoho možností pro relaxaci a volnočasové aktivity.

Virtuální prohlídku této nemovitosti najdete na mých webových stránkách přímo u inzerátu, nebo v záložce virtuální prohlídky.

V případě zájmu o prohlídku mne kontaktujte.

Soubory ke stažení

Prodej chaty,Zdiby Honza Ptáček realitní makléř v Praze (14)Prodej chaty,Zdiby Honza Ptáček realitní makléř v Praze (18)Prodej chaty,Zdiby Honza Ptáček realitní makléř v Praze (19)Prodej chaty,Zdiby Honza Ptáček realitní makléř v Praze (3)Prodej chaty,Zdiby Honza Ptáček realitní makléř v Praze (4)Prodej chaty,Zdiby Honza Ptáček realitní makléř v Praze (5)Prodej chaty,Zdiby Honza Ptáček realitní makléř v Praze (6)Prodej chaty,Zdiby Honza Ptáček realitní makléř v Praze (7)Prodej chaty,Zdiby Honza Ptáček realitní makléř v Praze (8)Prodej chaty,Zdiby Honza Ptáček realitní makléř v Praze (9)Prodej chaty,Zdiby Honza Ptáček realitní makléř v Praze (10)Prodej chaty,Zdiby Honza Ptáček realitní makléř v Praze (11)Prodej chaty,Zdiby Honza Ptáček realitní makléř v Praze (12)Prodej chaty,Zdiby Honza Ptáček realitní makléř v Praze (13)Prodej chaty,Zdiby Honza Ptáček realitní makléř v Praze (1)Prodej chaty,Zdiby Honza Ptáček realitní makléř v Praze (15)Prodej chaty,Zdiby Honza Ptáček realitní makléř v Praze (16)Prodej chaty,Zdiby Honza Ptáček realitní makléř v Praze (17)Prodej chaty,Zdiby Honza Ptáček realitní makléř v Praze (20)Prodej chaty,Zdiby Honza Ptáček realitní makléř v Praze (21)Prodej chaty,Zdiby Honza Ptáček realitní makléř v Praze - půdorys

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz