Prodej, chata u Slapské přehrady, Županovice, Ev.č.: 15463

Cena1 990 000 Kč
KategorieChata
LokalitaŽupanovice 45
OkresPříbram
Velikost2 pokoje
Plocha užitná41 m²
Plocha pozemku418 m²
Plocha zastavěná31 m²
Plocha zahrady387 m²
Užitná plocha přízemí30 m²
Stav objektuDobrý
BudovaDřevěná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
zobraz vybavení

Popis

Prodej chaty o celkové dispozici 2+1. Jedná se o částečně podsklepenou dřevěnou chatu na vlastním pozemku o velikosti 418 m2. Zastavěná plocha je 31m2 a plocha zahrady 387m2. Na pozemek je dovedena elektřina a užitková voda ze Slapské přehrady, která je k dispozici 9 měsíců v roce. Na zbylé měsíce mohou být využity zásobníky na vodu umístěné ve sklepě.

Dispozici chaty tvoří obývací pokoj s krbem, ložnice s palandou a letištěm, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a kuchyň s výhledem na zahradu.

Vzdálenost chaty od Slapské přehrady je pouhých pár desítek metrů. Prodávající při prodeji chaty přenechají povolení od povodí Vltavy pro zbudování mola 3x2 na Slapské přehradě, včetně vydané registrační značky a projektu.

Virtuální prohlídku této nemovitosti najdete na mých webových stránkách přímo u inzerátu, nebo v záložce virtuální prohlídky.

V případě zájmu o prohlídku, jsem Vám k dispozici.

Soubory ke stažení

Prodej chaty na Slapech, Županovice realitní makléř v Praze, realitní kancelář4Prodej chaty na Slapech, Županovice realitní makléř v Praze, realitní kancelář11Prodej chaty na Slapech, Županovice realitní makléř v Praze, realitní kancelář7Prodej chaty na Slapech, Županovice realitní makléř v Praze, realitní kancelář2Prodej chaty na Slapech, Županovice realitní makléř v Praze, realitní kancelář1Prodej chaty na Slapech, Županovice realitní makléř v Praze, realitní kancelář5Prodej chaty na Slapech, Županovice realitní makléř v Praze, realitní kancelář6Prodej chaty na Slapech, Županovice realitní makléř v Praze, realitní kancelář3Prodej chaty na Slapech, Županovice realitní makléř v Praze, realitní kancelář9Prodej chaty na Slapech, Županovice realitní makléř v Praze, realitní kancelář8Prodej chaty na Slapech, Županovice realitní makléř v Praze, realitní kancelář10Prodej chaty na Slapech, Županovice realitní makléř v Praze, realitní kancelář

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz