Prodáno: rodinný dům s prodejnou 261 m² - Brodce, Mladá Boleslav, Ev.č.: 15440

Cenaprodáno
KategorieRodinné domy
LokalitaRudé armády, Brodce
OkresMladá Boleslav
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná261 m²
Plocha pozemku609 m²
Plocha zastavěná156 m²
Plocha zahrady453 m²
Užitná plocha přízemí123 m²
Plocha nebytových prostor123 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2006
En. náročnost b.G - Mimořádně nehospodárná
Ukazatel ENB423 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb
zobraz vybavení

Popis

Tento dům nabízí jedinečnou možnost spojit bydlení a podnikání v jedné budově. Jedná se o zcela unikátní místo. Dům stojí u hlavní silnice naproti školce a škole. Je zde přechod pro chodce i prostor, kde mají zákazníci možnost zaparkovat. Zásobovací vozy mohou k domu zajet boční ulicí k zadní straně domu. Obytné podkroví bylo vystavěno před šesti lety. Prostory byly určeny a využívány jako prodejna masa a uzenin. Je zde prodejna se stolečky a wc pro zákazníky, sklad, přípravna, chladící místnost a zázemí pro zaměstnance. Na stejném podlaží je garáž o rozloze 24m2. V podkroví je byt o rozloze 138m2 a dispozice 4+kk. Je zde prostorná koupelna s vanou, sprchou a toaletou. Druhá toaleta je na chodbě. Celková velikost pozemku je 609 m2. Vytápění zajišťuje elektrokotel. IS - kanalizace, městská voda, elektřina. Plyn je v komunikaci vedle domu. Připojením plynu a změnou zdroje vytápění elektřinou za plyn, může dům získat PENB třídu E.

Virtuální prohlídku této nemovitosti najdete na mých webových stránkách přímo u inzerátu, nebo v záložce virtuální prohlídky.

V případě zájmu o prohlídku, jsem Vám k dispozici

Soubory ke stažení

Prodej rodinného domu s obchodem Brodce realitní makléř v Praze, realitní kancelář -8Prodej rodinného domu s obchodem Brodce realitní makléř v Praze, realitní kancelář -3Prodej rodinného domu s obchodem Brodce realitní makléř v Praze, realitní kancelář -9Prodej rodinného domu s obchodem Brodce realitní makléř v Praze, realitní kancelář -10Prodej rodinného domu s obchodem Brodce realitní makléř v Praze, realitní kancelář -4Prodej rodinného domu s obchodem Brodce realitní makléř v Praze, realitní kancelář -6Prodej rodinného domu s obchodem Brodce realitní makléř v Praze, realitní kancelář -7Prodej rodinného domu s obchodem Brodce realitní makléř v Praze, realitní kancelář -2Prodej rodinného domu s obchodem Brodce realitní makléř v Praze, realitní kancelář -16Prodej rodinného domu s obchodem Brodce realitní makléř v Praze, realitní kancelář -15Prodej rodinného domu s obchodem Brodce realitní makléř v Praze, realitní kancelář -17Prodej rodinného domu s obchodem Brodce realitní makléř v Praze, realitní kancelář -14Prodej rodinného domu s obchodem Brodce realitní makléř v Praze, realitní kancelář -11Prodej rodinného domu s obchodem Brodce realitní makléř v Praze, realitní kancelář -12Prodej rodinného domu s obchodem Brodce realitní makléř v Praze, realitní kancelář -13Prodej rodinného domu s obchodem Brodce realitní makléř v Praze, realitní kancelář -18Prodej rodinného domu s obchodem Brodce realitní makléř v Praze, realitní kancelář -19Prodej rodinného domu s obchodem Brodce realitní makléř v Praze, realitní kancelář -20Prodej rodinného domu s obchodem Brodce realitní makléř v Praze, realitní kancelář -26Prodej rodinného domu s obchodem Brodce realitní makléř v Praze, realitní kancelář -21Prodej rodinného domu s obchodem Brodce realitní makléř v Praze, realitní kancelář -22Prodej rodinného domu s obchodem Brodce realitní makléř v Praze, realitní kancelář -23Prodej rodinného domu s obchodem Brodce realitní makléř v Praze, realitní kancelář -24Prodej rodinného domu s obchodem Brodce realitní makléř v Praze, realitní kancelář -25

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz