Prodáno: rodinný dům 3+1, Janov nad Nisou, Ev.č.: 15400

Cenaprodáno
KategorieRodinné domy
LokalitaJanov nad Nisou 425
OkresJablonec nad Nisou
Velikost3 pokoje
Plocha užitná166 m²
Plocha podlahová137 m²
Plocha pozemku583 m²
Plocha zastavěná96 m²
Plocha zahrady489 m²
Počet podlaží3
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
zobraz vybavení

Popis

Nabízím k prodeji rodinný dům 3+1 v obci Janov nad Nisou u Bedřichova. V srdci Jizerských hor. Tato nemovitost se nachází na pozemku s potůčkem a nabízí ideální místo pro milovníky přírody, lyžování, běžkování a horské turistiky. Dům je vzdálen pouhých 100 km od Prahy ( z Černého mostu) a je snadno dostupný po dálnici.

Dům je vybaven novou koupelnou a plastovými okny. Střecha byla renovována před 16 lety, krovy zůstaly původní a plášť byl vyměněn. Vytápění je zajištěno krbovými kamny napojenými na rozvod topení a elektrokotlem, který lze ovládat přes internet. K dispozici je také městská voda a kanalizace. Dům je podsklepen.

V okolí domu najdete několik sjezdovek a běžeckých tras, což z něj činí ideální základnu pro zimní i letní aktivity. Bedřichov je známý svým sportovním střediskem, které nabízí širokou škálu možností pro rekreační i profesionální sportovce. V obci se také nachází několik restaurací, obchodů a dalších služeb.

Půdorys domu v PDF je ke stažení na mých internetových stránkách. Energetický průkaz prozatím nebyl vyhotoven. Proto uvádíme třídu G. V případě zájmu o virtuální prohlídku mi napište a já Vám rád zašlu odkaz.

Soubory ke stažení

Prodej rodinného domu Janov nad Nisou, Bedřichov, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realiProdej rodinného domu Janov nad Nisou, Bedřichov, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realiProdej rodinného domu Janov nad Nisou, Bedřichov, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realiProdej rodinného domu Janov nad Nisou, Bedřichov, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realiProdej rodinného domu Janov nad Nisou, Bedřichov, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realiProdej rodinného domu Janov nad Nisou, Bedřichov, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realiProdej rodinného domu Janov nad Nisou, Bedřichov, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realiProdej rodinného domu Janov nad Nisou, Bedřichov, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realiProdej rodinného domu Janov nad Nisou, Bedřichov, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realiProdej rodinného domu Janov nad Nisou, Bedřichov, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realiProdej rodinného domu Janov nad Nisou, Bedřichov, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realiProdej rodinného domu Janov nad Nisou, Bedřichov, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realiProdej rodinného domu Janov nad Nisou, Bedřichov, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realiProdej rodinného domu Janov nad Nisou, Bedřichov, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realiProdej rodinného domu Janov nad Nisou, Bedřichov, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, reali

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz