Prodáno: rodinný dům 100 m², V olšinkách - Kolín V, Ev.č.: 15428

Cenaprodáno
KategorieRodinné domy
LokalitaV Olšinkách, Kolín - Kolín V
OkresKolín
Velikost4 pokoje
Plocha užitná137 m²
Plocha podlahová100 m²
Plocha pozemku374 m²
Plocha nebytových prostor37 m²
Počet podlaží2
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
zobraz vybavení

Popis

Tento rodinný dům se nachází v klidné části města Kolín, v ulici V Olšinkách, v zástavbě rodinných domů. Celková dispozice domu je 4+1 - v prvním podlaží jsou tři pokoje, kuchyň a koupelna a v druhém podlaží najdete ložnici a místnost využitelnou třeba jako šatna. Obytná plocha domu je přibližně 100m2. Dům je ve stavu, který lze definovat jako k rekonstrukci. Záleží pouze na Vás, zda využijete stávající stavby, nebo si zde postavíte dům nový. Na pozemku se dále nachází dvě garáže o celkové užitné ploše 37m2. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě - kanalizací, voda, elektřina, plyn. Celý půdorys domu je ke stažení v PDF na mém webu.

Virtuální prohlídku této nemovitosti najdete na mých webových stránkách přímo u inzerátu, nebo v záložce virtuální prohlídky.

V případě zájmu o prohlídku, jsem Vám k dispozici.

Soubory ke stažení

Prodej rodinného domu, V olšinkách, Kolín, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitní Prodej rodinného domu, V olšinkách, Kolín, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitní půdorys www v Olšinkách KolínProdej rodinného domu, V olšinkách, Kolín, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitní Prodej rodinného domu, V olšinkách, Kolín, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitní Prodej rodinného domu, V olšinkách, Kolín, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitní Prodej rodinného domu, V olšinkách, Kolín, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitní Prodej rodinného domu, V olšinkách, Kolín, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitní Prodej rodinného domu, V olšinkách, Kolín, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitní Prodej rodinného domu, V olšinkách, Kolín, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitní Prodej rodinného domu, V olšinkách, Kolín, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitní Prodej rodinného domu, V olšinkách, Kolín, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitní Prodej rodinného domu, V olšinkách, Kolín, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitní Prodej rodinného domu, V olšinkách, Kolín, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitní Prodej rodinného domu, V olšinkách, Kolín, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitní Prodej rodinného domu, V olšinkách, Kolín, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitní

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz