Prodej, dvougenerační rodinný dům, Městec Králové, okr. Nymburk, Ev.č.: 15447

Cena5 950 000 Kč
KategorieRodinné domy
LokalitaSvatopluka Čecha 756, Městec Králové
OkresNymburk
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná242 m²
Plocha podlahová186 m²
Plocha pozemku776 m²
Plocha zastavěná140 m²
Plocha zahrady636 m²
Užitná plocha přízemí98 m²
Počet podlaží3
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Rok výstavby1960
En. náročnost b.G - Mimořádně nehospodárná
Ukazatel ENB789 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb
zobraz vybavení

Popis

Tento rodinný dům se nachází v klidné rodinné zástavbě v ulici Svatopluka Čecha v Městci Králové. Jedná se o dvoupatrový, podsklepený, zděný dům o celkové užitné ploše 242 m2. Díky své dispozici lze využit jako dvougenerační. V každém podlaží je koupelna s toaletou a prostor pro kuchyň.

Vytápění domu zajišťuje kotel na tuhá paliva, který může být zastoupen kotlem elektrickým. Na hranici pozemku se pak nachází přípojka plynu.
V roce 2017 byla v domě provedena rekonstrukce elektřiny, rozvodů topení, vodoinstalace a odpadů. Okna zůstala prozatím dřevěná.

Na pozemku se nachází zděná garáž.

V případě zájmu o prohlídku volejte. Na mých webových stránkách je umístěna virtuální prohlídka, kde si můžete celý dům prohlédnout.

Soubory ke stažení

Prodej rodinného domu Městec Králové, Nymburk, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej rodinného domu Městec Králové, Nymburk, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej RODINNÉHO DOMU V MĚSTCI KRÁLOVÉ, realitní makléř v Praze, realitní kancelář_1Prodej rodinného domu Městec Králové, Nymburk, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej rodinného domu Městec Králové, Nymburk, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej rodinného domu Městec Králové, Nymburk, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej rodinného domu Městec Králové, Nymburk, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej rodinného domu Městec Králové, Nymburk, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej rodinného domu Městec Králové, Nymburk, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej rodinného domu Městec Králové, Nymburk, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej rodinného domu Městec Králové, Nymburk, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej rodinného domu Městec Králové, Nymburk, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej rodinného domu Městec Králové, Nymburk, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej rodinného domu Městec Králové, Nymburk, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej rodinného domu Městec Králové, Nymburk, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej rodinného domu Městec Králové, Nymburk, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej rodinného domu Městec Králové, Nymburk, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej rodinného domu Městec Králové, Nymburk, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej rodinného domu Městec Králové, Nymburk, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej rodinného domu Městec Králové, Nymburk, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej rodinného domu Městec Králové, Nymburk, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej rodinného domu Městec Králové, Nymburk, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej rodinného domu Městec Králové, Nymburk, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej rodinného domu Městec Králové, Nymburk, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej rodinného domu Městec Králové, Nymburk, Praha realitní makléř v Praze, realitní kanceProdej rodinného domu Městec Králové, Nymburk, Praha realitní makléř v Praze, realitní kance

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz