Prodáno: usedlost Hoškovice, okr. Mladá Boleslav, Ev.č.: 15356

Cenaprodáno
KategorieRodinné domy
LokalitaHoškovice 4, Mnichovo Hradiště
OkresMladá Boleslav
VelikostAtypický
Plocha užitná250 m²
Plocha pozemku1.507 m²
Plocha zastavěná300 m²
Plocha zahrady1.207 m²
Stav objektuŠpatný
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
zobraz vybavení

Popis

Předmětem prodeje je soubor budov. Jedná se o bývalou rolnickou usedlost z 18. století o celkové zastavěné ploše 300m2. Celkový rozměr pozemku činí 1507m2. Pozemky s budovami se nachází v lukrativní části obce Hoškovice nedaleko od Mladé Boleslavi. V objektu je zavedena elektřina (funkční) a voda (momentálně uzavřena ve vodoměrné šachtě, která je umístěná na pozemku z boku domu) plyn ani kanalizace v obci není, takže splašková voda je řešena jímkou.
Důležitou informací pro všechny zájemce je, že budovy jsou zapsány u NÁRODNÍHO PAMÁTKOVÉHO ÚSTAVU pod číslem 21514/2-3618 jako kulturní památka - nemovitá kulturní památka od roku 1958. Na mém webu naleznete u inzerátu ke stažení starý kartotékový lístek k budově. Je důležité zmínit, že opravy, rekonstrukce a jakékoliv nakládání s památkou musí být v souladu z danými předpisy a zákony.

Soubory ke stažení

Prodej rodinného domu Hoškovice památka Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář noProdej rodinného domu Hoškovice památka Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář noProdej rodinného domu Hoškovice památka Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář noProdej usedlosti Hoškovice realitní makléř v Praze, realitní kancelář12Prodej usedlosti Hoškovice realitní makléř v Praze, realitní kancelář13Prodej usedlosti Hoškovice realitní makléř v Praze, realitní kancelář14Prodej rodinného domu Hoškovice památka Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář noProdej rodinného domu Hoškovice památka Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář noProdej rodinného domu Hoškovice památka Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář noProdej rodinného domu Hoškovice památka Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář noProdej rodinného domu Hoškovice památka Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář noProdej rodinného domu Hoškovice památka Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář noProdej rodinného domu Hoškovice památka Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář noProdej rodinného domu Hoškovice památka Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář noProdej rodinného domu Hoškovice památka Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář noProdej rodinného domu Hoškovice památka Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelář no

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz