Rezervováno: dvougenerační RD, pozemek 819m², Rychnov nad Kněžnou, Ev.č.: 15452

Cenarezervováno
KategorieRodinné domy
LokalitaSokolovská, Rychnov nad Kněžnou
OkresRychnov nad Kněžnou
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná260 m²
Plocha podlahová207 m²
Plocha pozemku819 m²
Plocha zastavěná196 m²
Plocha zahrady623 m²
Počet podlaží3
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
Rok výstavby1930
zobraz vybavení

Popis

Rodinný, dvougenerační dům se nachází na strategicky dobře položeném místě, které poskytuje soukromí a výhody rodinné zástavby mezi rodinnými domy a vilami a zároveň kompletní občanskou vybavenost a dostupnost města.

Jedná se o dvoupodlažní budovu. V prvním podlaží je bytová jednotka o dispozici 2+1 + garáž a prostorná dílna. V druhém podlaží je byt 3+1 s terasou. Dům je z části podsklepen. Na zahradě je k dispozici posezení pod pergolou, skleník, a dřevěný sklad na dřevo, který původně sloužil jako kurník.

Dům pochází z roku 1930 a v roce 1990 prošel rekonstrukcí. Jsou zde plastová okna, centrální vytápění s elektrickým zdrojem a důmyslně vymyšlený krb ze kterého je rozvedeno teplo po domě. Vedení plynu vede kolem domu v komunikaci. Je napojen na městskou vodu a kanalizaci.

Soubory ke stažení

Prodej rodinného domu Rychnov nad Kněžnou, Sokolovská, realitní makléř v Praze, realitní kanProdej rodinného domu Rychnov nad Kněžnou, Sokolovská, realitní makléř v Praze, realitní kanProdej rodinného domu Rychnov nad Kněžnou, Sokolovská, realitní makléř v Praze, realitní kanProdej rodinného domu Rychnov nad Kněžnou, Sokolovská, realitní makléř v Praze, realitní kanpůdorys Rychnov nad KněžnouProdej rodinného domu Rychnov nad Kněžnou, Sokolovská, realitní makléř v Praze, realitní kanProdej rodinného domu Rychnov nad Kněžnou, Sokolovská, realitní makléř v Praze, realitní kanProdej rodinného domu Rychnov nad Kněžnou, Sokolovská, realitní makléř v Praze, realitní kanProdej rodinného domu Rychnov nad Kněžnou, Sokolovská, realitní makléř v Praze, realitní kanProdej rodinného domu Rychnov nad Kněžnou, Sokolovská, realitní makléř v Praze, realitní kanProdej rodinného domu Rychnov nad Kněžnou, Sokolovská, realitní makléř v Praze, realitní kanProdej rodinného domu Rychnov nad Kněžnou, Sokolovská, realitní makléř v Praze, realitní kanProdej rodinného domu Rychnov nad Kněžnou, Sokolovská, realitní makléř v Praze, realitní kanProdej rodinného domu Rychnov nad Kněžnou, Sokolovská, realitní makléř v Praze, realitní kanProdej rodinného domu Rychnov nad Kněžnou, Sokolovská, realitní makléř v Praze, realitní kanProdej rodinného domu Rychnov nad Kněžnou, Sokolovská, realitní makléř v Praze, realitní kanProdej rodinného domu Rychnov nad Kněžnou, Sokolovská, realitní makléř v Praze, realitní kanProdej rodinného domu Rychnov nad Kněžnou, Sokolovská, realitní makléř v Praze, realitní kanProdej rodinného domu Rychnov nad Kněžnou, Sokolovská, realitní makléř v Praze, realitní kanProdej rodinného domu Rychnov nad Kněžnou, Sokolovská, realitní makléř v Praze, realitní kanProdej rodinného domu Rychnov nad Kněžnou, Sokolovská, realitní makléř v Praze, realitní kanProdej rodinného domu Rychnov nad Kněžnou, Sokolovská, realitní makléř v Praze, realitní kanProdej rodinného domu Rychnov nad Kněžnou, Sokolovská, realitní makléř v Praze, realitní kanProdej rodinného domu Rychnov nad Kněžnou, Sokolovská, realitní makléř v Praze, realitní kanProdej rodinného domu Rychnov nad Kněžnou, Sokolovská, realitní makléř v Praze, realitní kanProdej rodinného domu Rychnov nad Kněžnou, Sokolovská, realitní makléř v Praze, realitní kanProdej rodinného domu Rychnov nad Kněžnou, Sokolovská, realitní makléř v Praze, realitní kan

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz