Prodáno: rodinný dům 68 m² - Trubín, okr.Beroun, Ev.č.: 15433

Cenaprodáno
KategorieRodinné domy
LokalitaObecní 27, Trubín
OkresBeroun
Velikost2 pokoje
Plocha užitná68 m²
Plocha pozemku208 m²
Plocha zastavěná102 m²
Plocha zahrady106 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
zobraz vybavení

Popis

Tento rodinný dům stojí v klidné ulici v obci Trubín na strategicky dobře položeném místě. Na úvod musím říci, že dům je k celkové rekonstrukci. Stojí na pozemku o celkové velikosti 208m2 z toho je zastavěná plocha 102m2. Aktuálně by šlo definovat obytnou část domu jako 2+kk. Dále je možné využít půdu a prostorné sklepení. Na pozemku se dále nachází samostatná zděná stavba. Dům je napojen na IS - voda, kanalizace, plyn, elektřina a telefon.

Virtuální prohlídku této nemovitosti najdete na mých webových stránkách přímo u inzerátu, nebo v záložce virtuální prohlídky.

V případě zájmu o prohlídku, jsem Vám k dispozici.

Prodej rodinného domu Trubín, Beroun, realitní makléř v Praze, realitní kancelář exteriér20Prodej rodinného domu Trubín, Beroun, realitní makléř v Praze, realitní kancelář exteriér10Prodej rodinného domu Trubín, Beroun, realitní makléř v Praze, realitní kancelář exteriér12Prodej rodinného domu Trubín, Beroun, realitní makléř v Praze, realitní kancelář exteriér11Prodej rodinného domu Trubín, Beroun, realitní makléř v Praze, realitní kancelář exteriér17Prodej rodinného domu Trubín, Beroun, realitní makléř v Praze, realitní kancelář exteriér15Prodej rodinného domu Trubín, Beroun, realitní makléř v Praze, realitní kancelář exteriér1Prodej rodinného domu Trubín, Beroun, realitní makléř v Praze, realitní kancelář exteriér2Prodej rodinného domu Trubín, Beroun, realitní makléř v Praze, realitní kancelář exteriér9Prodej rodinného domu Trubín, Beroun, realitní makléř v Praze, realitní kancelář exteriér18Prodej rodinného domu Trubín, Beroun, realitní makléř v Praze, realitní kancelář exteriér13Prodej rodinného domu Trubín, Beroun, realitní makléř v Praze, realitní kancelář exteriér21Prodej rodinného domu Trubín, Beroun, realitní makléř v Praze, realitní kancelář exteriér3Prodej rodinného domu Trubín, Beroun, realitní makléř v Praze, realitní kancelář exteriér19Prodej rodinného domu Trubín, Beroun, realitní makléř v Praze, realitní kancelář exteriér4Prodej rodinného domu Trubín, Beroun, realitní makléř v Praze, realitní kancelář exteriér5Prodej rodinného domu Trubín, Beroun, realitní makléř v Praze, realitní kancelář exteriér6Prodej rodinného domu Trubín, Beroun, realitní makléř v Praze, realitní kancelář exteriér7Prodej rodinného domu Trubín, Beroun, realitní makléř v Praze, realitní kancelář exteriér8Prodej rodinného domu Trubín, Beroun, realitní makléř v Praze, realitní kancelář exteriér14Prodej rodinného domu Trubín, Beroun, realitní makléř v Praze, realitní kancelář exteriér16

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz