Prodáno: chalupa 4+1, Buková u Rožmitálu pod Třemšínem, Ev.č.: 15423

Cenaprodáno
KategorieRodinné domy
LokalitaVěšín - Buková
OkresPříbram
Velikost4 pokoje
Plocha užitná144 m²
Plocha podlahová94 m²
Plocha pozemku599 m²
Plocha zastavěná122 m²
Plocha zahrady477 m²
Plocha dílen50 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaKamenná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
zobraz vybavení

Popis

Pro milovníky starých domů tu mám na prodej tuto chaloupku na okraji Brd v Bukové u Rožmitálu pod Třemšínem. Chalupa stojí na okraji CHKO Brdy. Kousek od domu se nachází obrovský hluboký les, který nikdy nesmí chybět, pokud hledáte dům k odpočinku a relaxaci.
Dispozice chalupy je 4+1 (nebo 4+kk viz video :-)). V přízemí je obývací pokoj, ložnice, koupelna a kuchyň. Pak je tu wc a stodola, která může sloužit k uskladnění anebo třeba otevřít a přestavět na prostor pro posezení při nepřízni počasí. V podkroví jsou dvě ložnice a půda.
Dům má vlastní studnu a vlastní jímku. Aktuálně je v místě plán na zbudování veřejné kanalizace a městského vodovodu.
Zahrada je akorát velká, abyste zde mohli odpočívat a netrávili víkend sekáním trávy. Její plocha je 477 m2.

Na mých webových stránkách si můžete stáhnout půdorys domu v PDF. V případě zájmu o virtuální prohlídku nemovitosti mi napište a já Vám zašlu odkaz.

Soubory ke stažení

Prodej chalupy Buková Rožmitál pod Třemšínem Příbram realitní makléř v Praze, realitní kProdej chalupy Buková Rožmitál pod Třemšínem Příbram realitní makléř v Praze, realitní kProdej chalupy Buková Rožmitál pod Třemšínem Příbram realitní makléř v Praze, realitní kProdej chalupy Buková Rožmitál pod Třemšínem Příbram realitní makléř v Praze, realitní kProdej chalupy Buková Rožmitál pod Třemšínem Příbram realitní makléř v Praze, realitní kProdej chalupy Buková Rožmitál pod Třemšínem Příbram realitní makléř v Praze, realitní kProdej chalupy Buková Rožmitál pod Třemšínem Příbram realitní makléř v Praze, realitní kProdej chalupy Buková Rožmitál pod Třemšínem Příbram realitní makléř v Praze, realitní kProdej chalupy Buková Rožmitál pod Třemšínem Příbram realitní makléř v Praze, realitní kProdej chalupy Buková Rožmitál pod Třemšínem Příbram realitní makléř v Praze, realitní kProdej chalupy Buková Rožmitál pod Třemšínem Příbram realitní makléř v Praze, realitní kRožmitálu pod Třemšínem 2Rožmitálu pod Třemšínem 1Prodej chalupy Buková Rožmitál pod Třemšínem Příbram realitní makléř v Praze, realitní kProdej chalupy Buková Rožmitál pod Třemšínem Příbram realitní makléř v Praze, realitní kProdej chalupy Buková Rožmitál pod Třemšínem Příbram realitní makléř v Praze, realitní kProdej chalupy Buková Rožmitál pod Třemšínem Příbram realitní makléř v Praze, realitní kProdej chalupy Buková Rožmitál pod Třemšínem Příbram realitní makléř v Praze, realitní kProdej chalupy Buková Rožmitál pod Třemšínem Příbram realitní makléř v Praze, realitní kProdej chalupy Buková Rožmitál pod Třemšínem Příbram realitní makléř v Praze, realitní kProdej chalupy Buková Rožmitál pod Třemšínem Příbram realitní makléř v Praze, realitní kProdej chalupy Buková Rožmitál pod Třemšínem Příbram realitní makléř v Praze, realitní kProdej chalupy Buková Rožmitál pod Třemšínem Příbram realitní makléř v Praze, realitní kProdej chalupy Buková Rožmitál pod Třemšínem Příbram realitní makléř v Praze, realitní k

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz