Prodej rodinné domy, 191 m² - Zvánovice, Ev.č.: 15455

Cena13 900 000 Kč
KategorieRodinné domy
LokalitaTřemblatská 238, Zvánovice
OkresPraha-východ
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná191 m²
Plocha pozemku782 m²
Plocha zastavěná234 m²
Plocha zahrady548 m²
Počet podlaží1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2018
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
zobraz vybavení

Popis

Zdravím Vás ve Zvánovicích,

Tento přízemní samostatný dům se ukrývá na okraji obce a byl navržen pro početnou rodinu nebo pro lidi pracující z domu, kteří potřebují vlastní kancelář.

Od branky projdete hlavními dveřmi přímo do malé předsíně, odkud dále pokračujete do obrovského obývacího pokoje propojeného s jídelnou a kuchyňským koutem. V zadní části domu najdete ložnici, tři dětské pokojíčky a šatnu. V koupelně si můžete dopřát relax ve vaně nebo ve sprchovém koutě. Nechybí ani technická místnost. Z obýváku se dostanete velkým posuvným oknem (HS portál) na prostornou terasu s pergolou. Vstup na terasu na této straně domu mají také dětské pokojíky. Do prostorné garáže s velkými pojízdnými vraty se dá vejít také z terasy nebo předsíně. Vejdou se tam nejen vaší motoroví miláčci, ale i Vaše kola, nářadí a vášnivé kutily potěší místo pro pracovní stůl.

V celém domě byla položena dlažba, kterou v zimě vyhřívá podlahové topení z elektro-kotle. Podlahové vytápění je umístěné i v garáži. V obývacím pokoji je příprava pro krb, který může být dalším zdrojem tepla. Díky zateplení domu Vám v zimě neunikne žádné teplo. U oken je příprava na před-okenní žaluzie, terasa čeká na nové umyvadlo a venkovní gril.

Zahrada byla navržena tak, aby většina pozemku patřila dětským hrám. Po celém jejím obvodu jsou vysázené stromky a keříky, které poskytují soukromí.
Máte víc aut ? Nevadí. Příjezdová dlážděná cesta Vám poskytne další prostor na parkování nejen pro Vás, ale i pro Vaši návštěvu.

Virtuální prohlídku této nemovitosti najdete pouze na mých webových stránkách, neváhejte je navštívit.

Dům nemám aktuálně zpracovaný Průkaz energetické náročnosti budovy proto uvádíme G. Průkaz bude brzy k dispozici.

V případě zájmu o prohlídku, jsem Vám k dispozici.

Soubory ke stažení

Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze.jpg Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (18)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (1)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (2)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (3)pokus3Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (5)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (6)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (7)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (9)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (10)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (11)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (12)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (13)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (14)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (16)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (17)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (15)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (25)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (20)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (21)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (22)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (23)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (24)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze.jpg Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze - půdorys

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz