Prodej, rodinný dům 191m², pozemek 782m², Zvánovice, Praha-východ, Ev.č.: 15455

Cena12 400 000 Kč
KategorieRodinné domy
LokalitaTřemblatská 238, Zvánovice
OkresPraha-východ
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná191 m²
Plocha pozemku782 m²
Plocha zastavěná234 m²
Plocha zahrady548 m²
Počet podlaží1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2018
En. náročnost b.F - Velmi nehospodárná
Ukazatel ENB259 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb
zobraz vybavení

Popis

Zdravím Vás ve Zvánovicích,
v obci vzdálené 33 kilometrů od centra Prahy a 12km od Říčan.

Tento přízemní samostatný dům se ukrývá na okraji obce a byl navržen pro početnou rodinu nebo pro lidi pracující z domu, kteří potřebují vlastní kancelář.

Od branky projdete hlavními dveřmi přímo do malé předsíně, odkud dále pokračujete do obrovského obývacího pokoje propojeného s jídelnou a kuchyňským koutem. V zadní části domu najdete ložnici, tři dětské pokojíčky a šatnu. V koupelně si můžete dopřát relax ve vaně nebo ve sprchovém koutě. Nechybí ani technická místnost. Z obýváku se dostanete velkým posuvným oknem (HS portál) na prostornou terasu s pergolou. Vstup na terasu na této straně domu mají také dětské pokojíky. Do prostorné garáže s velkými pojízdnými vraty se dá vejít také z terasy nebo předsíně. Vejdou se tam nejen vaší motoroví miláčci, ale i Vaše kola, nářadí a vášnivé kutily potěší místo pro pracovní stůl.

V celém domě byla položena dlažba, kterou v zimě vyhřívá podlahové topení z elektro-kotle. Podlahové vytápění je umístěné i v garáži. V obývacím pokoji je příprava pro krb, který může být dalším zdrojem tepla. Díky zateplení domu Vám v zimě neunikne žádné teplo. U oken je příprava na před-okenní žaluzie, terasa čeká na nové umyvadlo a venkovní gril.

Zahrada byla navržena tak, aby většina pozemku patřila dětským hrám. Po celém jejím obvodu jsou vysázené stromky a keříky, které poskytují soukromí.
Máte víc aut ? Nevadí. Příjezdová dlážděná cesta Vám poskytne další prostor na parkování nejen pro Vás, ale i pro Vaši návštěvu.

PENB - podíváte - li se na hodnocení, tak primární neobnovitelná energie vychází F, ale obálka budovy, tj. průměrný součinitel tepla vychází do C a vytápění a ohřev TV dokonce do B. Dům je dobře zateplen, je to nízkoenergetický standart. Krátce vysvětlím - dům je vybaven vybaven technologiemi, kterým dnešní doba nepřeje, a i když jsou účinné a úsporné, jsou ale na elektřinu, nešetrné k životnímu prostředí, protože většina elektřiny u nás se stále vyrábí z uhlí.

Virtuální prohlídku této nemovitosti najdete pouze na mých webových stránkách, neváhejte je navštívit.V případě zájmu o prohlídku, jsem Vám k dispozici.

Soubory ke stažení

Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (1)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (2)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (25)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (3)pokus3Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (5)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (6)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (7)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (9)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (10)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (11)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (12)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (13)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (14)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (16)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (17)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (15)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (18)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (20)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (21)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (22)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (23)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze (24)Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze.jpg Prodej rodinného domu Zvánovice Honza Ptáček realitní makléř v Praze - půdorys

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz