Prodej, pozemek pro výstavbu s povolením, 1317 m² - Český Šternberk, Ev.č.: 15418

Cena3 500 000 Kč
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaČeský Šternberk
OkresBenešov
Plocha pozemku1.317 m²
ZástavbaVenkovská
zobraz vybavení

Popis

Přáli byste si bydlet nedaleko od Prahy, ale ne úplně tak blízko aby Vás nerušil její vliv? Nedaleko řeky Sázavy, vedle hradu Český Šternberk a v místě obklopeném přírodou. Tento pozemek využije ten, kdo hledá pozemek pro výstavbu rodinného domu nebo třeba rekreačního objektu. Dům, který si zde můžete postavit bude tak akorát velký pro bydlení v páru nebo pro rekreaci. Pokud si ho ale budete chtít postavit jinak, můžete.

Předmětem prodeje je stavební pozemek o celkové velikosti 1317m2 s vydaným stavebním povolením pro výstavbu mešního domu o zastavěné ploše 57,1m2. Na mých webových stránkách je k dispozici náhled stavební dokumentace. Pozemek je mírně svažitý s orientací na jih. K dispozici je vlastní vrt o hloubce a přípojka na elektřinu. Odpady budou dle projektu řešeny vlastní čistírnou odpadních vod. Příjezdovou cestu tvoří asfaltová cesta ve spodní části pozemku a příjezd v horní části pozemku, zajištěný věcným břemenem ve prospěch prodávaného pozemku.

V okolí pozemku je hrad Český Šternberk, Sázava, kempy, výborné restaurace a především nádherná příroda.

Soubory ke stažení

Český Šternberk náčrt domu Honza PtáčekProdej pozemku s povolením, Český Šternberk Honza Ptáček realitní makléř v Praze - exterieProdej pozemku s povolením, Český Šternberk Honza Ptáček realitní makléř v Praze - vitzualiProdej pozemku s povolením, Český Šternberk Honza Ptáček realitní makléř v Praze - exterierProdej pozemku s povolením, Český Šternberk Honza Ptáček realitní makléř v Praze - exterierProdej pozemku s povolením, Český Šternberk Honza Ptáček realitní makléř v Praze - exterierProdej pozemku s povolením, Český Šternberk Honza Ptáček realitní makléř v Praze - exterierProdej pozemku s povolením, Český Šternberk Honza Ptáček realitní makléř v Praze - exterierProdej pozemku s povolením, Český Šternberk Honza Ptáček realitní makléř v Praze - exterierProdej pozemku s povolením, Český Šternberk Honza Ptáček realitní makléř v Praze - exterierProdej pozemku s povolením, Český Šternberk Honza Ptáček realitní makléř v Praze - exterierProdej pozemku s povolením, Český Šternberk Honza Ptáček realitní makléř v Praze - vitzualiProdej pozemku s povolením, Český Šternberk Honza Ptáček realitní makléř v Praze - vitzualiProdej pozemku s povolením, Český Šternberk Honza Ptáček realitní makléř v Praze - vitzualiProdej pozemku s povolením, Český Šternberk Honza Ptáček realitní makléř v Praze - vitzualiProdej pozemku s povolením, Český Šternberk Honza Ptáček realitní makléř v Praze - vitzualiProdej pozemku s povolením, Český Šternberk Honza Ptáček realitní makléř v Praze - exterier

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz