Rezervováno: rodinný dům, 212 m², Hejnice, Liberec, Ev.č.: 15398

Cenarezervováno
KategorieRodinné domy
LokalitaHejnice 184
OkresLiberec
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná252 m²
Plocha podlahová212 m²
Plocha pozemku324 m²
Plocha zastavěná160 m²
Plocha dílen40 m²
Počet podlaží3
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
zobraz vybavení

Popis

Rodinný dům k bydlení? Nebo chalupa k rekreaci? Obojím může být tato nemovitost v Hejnicích. Pro trvalé bydlení je tu veškerá občanská vybavenost. A pokud jste z Prahy a hledáte chalupu k rekreaci, máte to sem kousek. Dům se nachází na akorát velkém pozemku, abyste nemuseli trávit víkendy sekáním zahrady a mohli se věnovat koníčkům a odpočívání.

A teď k domu. Nebo spíše k domům. Na pozemku jsou totiž dva - dům rodinný a dvoupodlažní budova která slouží jako sklad a dílna. Dům má celkovou užitnou plochu přibližně 212 m2. Dispozice je 6+1. V podkroví jsou čtyři ložnice, v přízemí obývací pokoj s krbovými kamny, ložnice, kuchyň, koupelna, komora a toaleta a prostorná předsíň. Dům má malý studený sklep.

Energie - je zde šikovně vymyšlené vytápění. Než vyrazíte z Prahy, zapnete si elektro-kotel přes internet a až přijedete do příjemně vytopeného domu, zatopíte v krbových kamnech, která jsou napojena na radiátory a pohodlně vytopení celý dům. V domě je elektřina v mědi, přivedený plyn, městská voda i tlaková kanalizace. Dům má renovovaná okna a střechu z kanadského šindele z roku 2002.
Na pozemku se dále nachází již zmíněná dvoupodlažní budova o celkové zastavěné ploše 30m2.

Na mých webových stránkách si můžete stáhnout půdorys a pokud máte další dotazy, volejte. Těším se na prohlídku. Honza

Soubory ke stažení

Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze - exterier10Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze - exterier6Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze4Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze13DSC_3545DSC_3547Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze2Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze14Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze1Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze16Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze12Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze3Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze15Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze - exterier8Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze - exterier1Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze - exterier2Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze - exterier3Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze - exterier4Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze - exterier5Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze - exterier7Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze - exterier9

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz