Prodej, pozemek pro rodinný dům 1140m² - Jílové u Prahy - Borek, Ev.č.: 15386

Cena4 350 000 Kč
KategorieRodinné domy
LokalitaJílové u Prahy - Borek
OkresPraha-západ
Velikost4 pokoje
Plocha užitná153 m²
Plocha pozemku1.140 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
zobraz vybavení

Popis

Prodej projektu na rodinný dům s pozemkem a vydaným stavebním povolením pro výstavbu třípodlažního rodinného domu s užitnou plochou 153m2. Nemovitost leží na okraji obce Jílové u Prahy, 3 minuty autem od náměstí, v Borku nad Sázavou. Pozemek je z části rovinatý a z části svažitý. Celková výměra je 1140m2. Aktuálně zde stojí zděná stavba a je již vydáno stavební povolení pro výstavbu rodinného domu o zastavěné ploše 60m2 + 37m2 terasa na místě stávajícího objektu. (náhledy plánů jsou k dispozici ke stažení na mých stránkách pod inzerátem). Dispozice domu je plánována na 4+1 s terasou. Ihned po koupi můžete začít stavět. Projektová dokumentace s vyřízeným stavebním povolením je v ceně Územní plán umožňuje stavbu zvětšit. Na pozemku je k dispozici elektřina, vlastní vrtaná studna o hloubce 40m, jímka 10m3. Z jímky vede přípojka na hranici pozemku pro vyvážející vůz.
Pozemek má nový betonový plot, parkoviště pro 3 vozy, přípravu pro kamerový systém a přívedenou elektřinu pro posuvnou bránu. Na vizualizacích si můžete prohlédnout přibližný vzhled domu, dle aktuálního projektu.

Soubory ke stažení

Prodej pozemku se stavebním povolením Borek nad Sázavou,Loučeň, Praha realitní makléř v PrazProdej pozemku se stavebním povolením Borek nad Sázavou,Loučeň, Praha realitní makléř v PrazProdej pozemku se stavebním povolením Borek nad Sázavou,Loučeň, Praha realitní makléř v PrazObrázek 10.11.2022 v 18.57Prodej pozemku se stavebním povolením Borek nad Sázavou,Loučeň, Praha realitní makléř v PrazProdej pozemku se stavebním povolením Borek nad Sázavou,Loučeň, Praha realitní makléř v PrazProdej pozemku se stavebním povolením Borek nad Sázavou,Loučeň, Praha realitní makléř v PrazProdej pozemku se stavebním povolením Borek nad Sázavou,Loučeň, Praha realitní makléř v PrazProdej pozemku se stavebním povolením Borek nad Sázavou,Loučeň, Praha realitní makléř v PrazProdej pozemku se stavebním povolením Borek nad Sázavou,Loučeň, Praha realitní makléř v PrazProdej pozemku se stavebním povolením Borek nad Sázavou,Loučeň, Praha realitní makléř v PrazProdej pozemku se stavebním povolením Borek nad Sázavou,Loučeň, Praha realitní makléř v PrazProdej pozemku se stavebním povolením Borek nad Sázavou,Loučeň, Praha realitní makléř v PrazProdej pozemku se stavebním povolením Borek nad Sázavou,Loučeň, Praha realitní makléř v PrazProdej pozemku se stavebním povolením Borek nad Sázavou,Loučeň, Praha realitní makléř v PrazProdej pozemku se stavebním povolením Borek nad Sázavou,Loučeň, Praha realitní makléř v Praz

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz