Prodej, rodinný dům 387m2, Loučeň, Mladá Boleslav, Ev.č.: 15376

Cena10 850 000 Kč
KategorieRodinné domy
LokalitaKrejčíkova 315, Loučeň
OkresNymburk
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná387 m²
Plocha pozemku798 m²
Plocha zastavěná148 m²
Plocha zahrady650 m²
Užitná plocha přízemí93 m²
Plocha nebytových prostor196 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
zobraz vybavení

Popis

Rodinný dům v obci Louče stojí na obdélníkovém rovném pozemku o celkové rozloze 798 m2.
Tři zásadní body, proč si vybrat tento dům:
1. Leží na úžasném místě, v obci, kde stojí nádherný zámek a les budete mít 190m od domu.
2. Je ihned k nastěhování, celé obytné podlaží je zrekonstruováno a zbývají už jen drobné dodělávky. Nová elektřina, stěny i podlahy, koupelna s vanou a sprchou, plastová okna, nová kuchyň, podlahové vytápění i krb.
3. Má obrovský suterén, vhodný třeba pro dílnu, v přízemí dvě velké garáže a podkroví je připraveno na další vestavbu. Celkovou plochu jsem spočítal na cca 390m2. Obytné je momentálně první patro. Vzhledem k tomu, že má dispozici 4+1 a metráž 98m2, bude pro bydlení plně dostačující. Pokud, ale potřebujete plochu rozšířit, máte možnost.

Je napojen na městský vodovod. Zdrojem tepla je automatický kotel na tuhá paliva (peletky/uhlí) a samozřejmostí je přípojka elektřiny. Kanalizace vede kolem domu a je možné se na ní napojit, nyní je dům napojen na jímku.

Pozemek je oplocen novým neprůhledným betonovým plotem a vedle domu je příprava příprava pro bazén.

Dům je orientován na západ. Stojí na akorát velkém pozemku nedaleko lesa. Proto je tu velmi příjemné klima. Vedle domu je vykopána jáma pro bazén.

Soubory ke stažení

Prodej rodinného domu Loučeň, Mladá Boleslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelaProdej rodinného domu Loučeň, Mladá Boleslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelaProdej rodinného domu Loučeň, Mladá Boleslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelaProdej rodinného domu Loučeň, Mladá Boleslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelaProdej rodinného domu Loučeň, Mladá Boleslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelaProdej rodinného domu Loučeň, Mladá Boleslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelaProdej rodinného domu Loučeň, Mladá Boleslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelaProdej rodinného domu Loučeň, Mladá Boleslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelaProdej rodinného domu Loučeň, Mladá Boleslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelaProdej rodinného domu Loučeň, Mladá Boleslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelaProdej rodinného domu Loučeň, Mladá Boleslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelaProdej rodinného domu Loučeň, Mladá Boleslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelaProdej rodinného domu Loučeň, Mladá Boleslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelaProdej rodinného domu Loučeň, Mladá Boleslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelaProdej rodinného domu Loučeň, Mladá Boleslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelaProdej rodinného domu Loučeň, Mladá Boleslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelaProdej rodinného domu Loučeň, Mladá Boleslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelaProdej rodinného domu Loučeň, Mladá Boleslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelaProdej rodinného domu Loučeň, Mladá Boleslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelaProdej rodinného domu Loučeň, Mladá Boleslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancelaProdej rodinného domu Loučeň, Mladá Boleslav Praha realitní makléř v Praze, realitní kancela

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz