Prodej, Rodinné domy, 138 m² - Slavošov, okr. Kutná Hora, Ev.č.: 15404

Cena2 680 000 Kč
KategorieRodinné domy
LokalitaSlavošov 39
OkresKutná Hora
Velikost2 pokoje
Plocha užitná138 m²
Plocha podlahová66 m²
Plocha pozemku429 m²
Plocha zastavěná166 m²
Plocha zahrady263 m²
Užitná plocha přízemí138 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
zobraz vybavení

Popis

Prodej rodinného domu v klidné ulici obce Slavošov. Obec se nachází přibližně 11 minut autem od sjezdu z dálnice D1 č. 56 a k okraji Prahy je to 66Km. Jedná se o dům s celkovou dispozicí 2+1 (66m2) s prostornou garáží, kotelnou a dílnou (celkem přibližně 138m2). Za domem je pak malý sklípek. Dům je napojen na městský vodovod, disponuje dešťovou kanalizací a jímkou. Celková velikost pozemků je 429 m2. K domu patří malá zahrádka přes cestu o velikosti 87m2. K dispozici IHNED.

Virtuální prohlídku této nemovitosti najdete na mých webových stránkách přímo u inzerátu, nebo v záložce virtuální prohlídky.

V případě zájmu o prohlídku, jsem Vám k dispozici.

Soubory ke stažení

Prodej rodinného domu Slavošov, Kutná Hora, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej rodinného domu Slavošov, Kutná Hora, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej rodinného domu Slavošov, Kutná Hora, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej rodinného domu Slavošov, Kutná Hora, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej rodinného domu Slavošov, Kutná Hora, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej rodinného domu Slavošov, Kutná Hora, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej rodinného domu Slavošov, Kutná Hora, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej rodinného domu Slavošov, Kutná Hora, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej rodinného domu Slavošov, Kutná Hora, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej rodinného domu Slavošov, Kutná Hora, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej rodinného domu Slavošov, Kutná Hora, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej rodinného domu Slavošov, Kutná Hora, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej rodinného domu Slavošov, Kutná Hora, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej rodinného domu Slavošov, Kutná Hora, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ Prodej rodinného domu Slavošov, Kutná Hora, Honza Ptáček realitní makléř v Praze, realitnÍ

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz