Prodej, rodinný dům, 212 m², Hejnice, Liberec, Ev.č.: 15446

Cena4 300 000 Kč
KategorieRodinné domy
LokalitaHejnice 184
OkresLiberec
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná252 m²
Plocha pozemku324 m²
Plocha zastavěná160 m²
Plocha dílen40 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
zobraz vybavení

Popis

Rodinný dům k bydlení? Nebo chalupa k rekreaci? Obojím může být tato nemovitost v Hejnicích. Pro trvalé bydlení je tu veškerá občanská vybavenost. A pokud jste z Prahy a hledáte chalupu k rekreaci, máte to sem kousek. Dům se nachází na akorát velkém pozemku, abyste nemuseli trávit víkendy sekáním zahrady a mohli se věnovat koníčkům a odpočívání.

A teď k domu. Nebo spíše k domům. Na pozemku jsou totiž dva - dům rodinný a dvoupodlažní budova která slouží jako sklad a dílna. Dům má celkovou užitnou plochu přibližně 212 m2. Dispozice je 6+1. V podkroví jsou čtyři ložnice, v přízemí obývací pokoj s krbovými kamny, ložnice, kuchyň, koupelna, komora a toaleta a prostorná předsíň. Dům má malý studený sklep.

Energie - je zde šikovně vymyšlené vytápění. Než vyrazíte z Prahy, zapnete si elektro-kotel přes internet a až přijedete do příjemně vytopeného domu, zatopíte v krbových kamnech, která jsou napojena na radiátory a pohodlně vytopení celý dům. V domě je elektřina v mědi, přivedený plyn, městská voda i tlaková kanalizace. Dům má renovovaná okna a střechu z kanadského šindele z roku 2002.
Na pozemku se dále nachází již zmíněná dvoupodlažní budova o celkové zastavěné ploše 30m2.

Na mých webových stránkách si můžete stáhnout půdorys, nebo si nemovitost prohlédnout ve virtuální prohlídce. Těším se na prohlídku. Honza

Soubory ke stažení

Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze - exterier10Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze - exterier6Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze4Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze13DSC_3545DSC_3547Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze2Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze14Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze1Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze16Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze12Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze3Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze15Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze - exterier8Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze - exterier1Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze - exterier2Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze - exterier3Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze - exterier4Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze - exterier5Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze - exterier7Prodej rodinného domu Hejnice Honza Ptáček realitní makléř v Praze - exterier9

Kontaktujte makléře

Honza Ptáček

Honza Ptáček
+420 724 344 577
info@honzaptacek.cz